نمونه سوالات استخدامی سازمان قطار شهری شیراز

نوع فایل
پی دی اف | pdf
27,000 تومان

گروه کارشناسان طلافایل این مجموعه از نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان قطار شهری شیراز ( مترو شیراز وابسته و زیر مجموعه شهرداری شیراز ) را جهت آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی تهیه و جهت مطالعه داوطلبین گرامی قرار داده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آخرین آزمون امتحانی (سال های قبل)  که شامل آزمون تخصصی در هر عنوان شغلی به صورت چهارگزینه‏ای و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت کاربردی و تخصصی در شغل مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری با احتساب نمره منفی طراحی (سقف امتیاز آزمون تخصصی 100 می باشد و به ازای هر سه پاسخ غلط یک نمره منفی درنظرگرفته می‌شود.).

سوالات استخدامی سازمان قطار شهری شیراز

– با توجه به این مسئله دروس مشترک کلیه رشته های تحصیلی شامل هوش، زبان انگلیسی و کامپیوتر خواهد بود که در مجموعه زیر  برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 1640 سوال و حواب)

+ 550 سوال پرتکرار هوش به همراه پاسخ ( سازمان قطار شهری شیراز )
+ 500 سوال پرتکرار زبان انگلیسی به همراه پاسخ ( سازمان قطار شهری شیراز )
+ 590 سوال پرتکرار کامپیوتر به همراه پاسخ ( سازمان قطار شهری شیراز )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه سوالات ( مشترک کلیه رشته ها ) سازمان قطار شهری شیراز بوده و حاوی سوالات پرتکرار ادوار گذشته استخدامی با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در این آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

راهنمای خرید :
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.