نمونه استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس – دیپلم مکانیک

نوع فایل
pdf | پی دی اف
38,500 تومان

++ این مجموعه از نمونه سوالات شرکت صبا فولاد خلیج فارس جهت آزمون  تخصصی دیپلم مکانیک جهت افزایش آمادگی داوطلبین متقاضی شرکت در این آزمون استخدامی این شرکت تهیه و جهت مطالعه و دانلود قرار گرفته است.

– این بسته مجموعه نمونه سوالات با توجه به آزمون امسال شرکت صبا فولاد خلیج فارس و مقطع و آزمون تخصصی دیپلم مکانیک گردآوری شده و حاوی نمونه سوالات تستی و تشریحی تألیفی از منابع معتبر جهت سنجش میزان اطلاعات و افزایش سطح آمادگی برای آزمون مطابق با سرفصل های آزمون تخصصی امسال می باشد.

سوالات استخدامی دیپلم مکانیک شرکت صبا فولاد خلیج فارس

+ مطابق با متن منتشر شده آگهی استخدام شرکت صبا فولاد خلیج فارس آزمون  تخصصی دیپلم مکانیک شامل دروس اجزای ماشنی ، تکنولوژی مکانیک خودرو ، محاسبات فنی و رسم فنی خواهد بود .

– با توجه به این مسئله کارشناسان ما مجموعه نمونه سوال تستی و تشریحی زیر را جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین را در این مجموعه برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 61 سوال درس اجزای ماشین به همراه پاسخ
+ 40 سوال درس تکنولوژی مکانیک خودرو به همراه پاسخ
+ 96 سوال درس محاسبات فنی فاقد پاسخ
+ 97 سوال درس رسم فنی به همراه پاسخ

//+ توجه : تمامی سوالات  و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس تخصصی دیپلم مکانیک بوده که با توجه به اینکه دربرگیرنده سوالات تستی و تشریحی با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت و افزایش آمادگی شما در آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

++ برای مشاهده سایر مجموعه سوالات آزمون استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس اینجا را کلیک کنید.

راهنمای خرید :
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.