نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران

نوع فایل
pdf | پی دی اف
48,500 تومان

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون های استخدامی بانک رفاه جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران

این مجموعه با توجه متن آخرین آگهی استخدامی تهیه گردیده و شامل اصل سوالات ، نمونه سوالات دورس عمومی و مشترک به همراه اصل سوالات استخدامی سازمان سنجش می باشد که در بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ با توجه به متن آگهی استخدامی ، جدول شماره(1)-  مفاد آزمون عمومی رده شغلی بانکدار-مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد تحصیلی ( GMAT ) ، کامپیوتر (INTERNET- WORD-EXCEL- WINDOWS ) ، زبان انگلیسی عمومی ، مفاهیم و خدمات بانکی خواهد بود .

– با توجه به تجربیات سالهای قبل آزمون های استخدامی و تشکر و اعلام رضایت کاربران و داوطلبین گرامی و اظهار لطفشان نسبت به مجموعه های ما ،امسال نیز جهت سپاس گذاری و جلب بیشتر رضایت شما مجموعه ای کامل تر از نمونه سوالات را برای شما آماده کرده ایم.

+ – + با توجه توضیحات محتویات در دو بخش شامل :

این مجموعه برای آزمون امسال بروزرسانی و آپدیت شده و در مجموعه حاوی بیش از 3784 نمونه سوالات در بخش های زیر می باشد.

+ بخش اول : قسمت نمونه سوالات دروس عمومی شامل مواد زیر :  ( 2955 سوال همراه با جواب)

+ 550 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه جواب
+ 805 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه جواب
+ 570 نمونه سوال استاندارد دانش کامپیوتر [ICDL] به همراه جواب
+ 530 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیـسی عمومی به همراه جواب
+ 500 نمونه سوال استاندارد دانش علوم بانکی به همراه جواب
div>

+ بخش دوم : اصل سوالات استخدامی بانک رفاه : ( 169سوال با جواب )

[اصل سوالات استخدامی برگزار شده بانک رفاه در مقطع کاردانی و کارشناسی سال 85 و 86 ( 161 سوال با جواب تستی و سال 1401 ( 8 سوال با جواب تستی ]

+ بخش سوم : اصل سوالات استخدامی سازمان سنجش : (660 سوال با جواب تشریحی)

[اصل سوالات استخدامی برگزار شده سازمان سنجش آزمون های استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی ، دستیاران ستادی ، آموزش و پرورش ، تأمین اجتماعی و …. شامل اصل سوالات دروس فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL ) – ریاضی و آمار مقدماتی – زبان و ادبیات فارسی- معارف اسلامی – زبان انگلیسی عمومی – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -هوش و توانمندیهای عمومی سالهای 93 – 95 به تعداد 660 سوال میباشد.]

+ بخش چهارم : جزوه 255 صفحه ای دانش علوم بانکی

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه ] با توجه به محتویات کامل و جامع و اصل سوالات دوره های قبل و سازمان سنجش می تواند در آزمون استخدامی برگ برنده شما نسبت به سایر رقبا باشد و با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.

لازم به یادآوری است که این مجموعه برای مفاد آزمون عمومی رده شغلی بانکدار-مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و مجموعه دروس تخصصی بصورت جداگانه در قسمت دسته بندی سوالات استخدامی —- > نمونه سوالات استخدامی بانک رفاه کارگران قرار میگیرد.

راهنمای خرید :
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.