نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

نوع فایل
pdf | پی دی اف
25,500 تومان

این مجموعه [ با نام نمونه سوالات استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ] از گروه طلافایل جهت آمادگی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گردآوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

– با توجه به متن آگهی استخدام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر آزمون استخدامی بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی ( شامل هوش، معارف اسلامی و اطلاعات عمومی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات ) و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

– با توجه به این مسئله سایت ما نمونه سوالات استاندارد و تألیفی را با توجه به مفاد آزمون استخدامی به همراه پاسخ را در این مجموعه برای مطالعه قرار داده است.

-++ محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2210 سوال و جواب )

+ 550 سوال استاندارد هوش به همراه پاسخ
+ 520 سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 350 سوال استاندارد اطلاعات عمومی به همراه پاسخ
+ 300 سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ
+ 490 سوال استاندارد فناوری اطلاعات به همراه پاسخ

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، لب تاب ، تبلت و یا موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه یکی از معدود مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت صنعتی و معدنی گل گهر می باشد که با توجه به اینکه دربرگیرنده نمونه سوال مطابق تألیفی با دروس آزمون است ، می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی این شرکت باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید…

راهنمای خرید :
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.