پیک نوروزی پایه چهارم ابتدایی ویژه سال 1396

پیک آموزشی کاری از سایت طلافایل با نام پیک نوروزی پایه چهارم ابتدایی ویژه سال 1396 ، یک پیک کامل با تصاویر رنگی ، مطابق با دروس سال جاری ، متنوع و مفید برای ایام فرزندان و دانش آموزان شما در ایام نوروز امسال می باشد.

– این پیک کامل آموزشی در 15 صفحه و یکی برترین و کامل ترین پیک های موجود بوده که والدین و مربیان محترم میتوانند به دلخواه از این مجموعه با توجه به توانایی ها و سلیقه خود برای فرزند و دانش آموزان خود استفاده نمایند.

پیک نوروزی پایه چهارم ابتدایی ویژه سال 96

+ محتویات این مجموعه آموزشی شامل مباحث درسی مقطع چهارم دبستان طبق آخرین تغییرات کتاب درسی ،شامل کلیه دروس به شکل های متنوع از قبیل بازی ، رنگ آمیزی ، تمرین نوشتاری ، یادگیری و… می باشد که ایام بسیار شادی را برای کودک و دانش آموز شما در ایام تعطیلات بوجود آورده و باعث پیشرفت درسی نیز خواهد شد.

+ 15 صفحه پیک نوروزی ویژه سال 1396 با صفحات و نقاشی های رنگی ، زیبا و بسیار کودکانه و شاد
++ ویژه مقطع پایه چهارم ابتدایی / با آخرین متد های آموزشی برای جذب دانش آموزان

– توجه :
فرمت فایل دریافتی پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی ( سیاه سفید و رنگی ) بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده نمایید .
+ مزیت های ویژه ی این پیک :
۱- تنها پیک به این تنوع تمرینات و بازی های شاد
2- منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی
3- بدون آرم و علام و آماده برای استفاده مدارس ، دبیران و مربیان و والدین گرامی
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- استفاده از تمرینها و سرگرمی های جالب بر اساس آخرین متد آموزشی جهت رغبت بیشتر دانش آموزان
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– هم اکنون میتوانید با خرید آنلاین بلافاصله بعد از خرید این پیک آموزشی را دانلود کنید .

» چطور این مجموعه پیک نوروزی پایه چهارم ابتدایی ویژه سال 1396 دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود پیک نوروزی پایه چهارم ابتدایی ویژه سال 1396 به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 2500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب