پیک نوروزی پایه ششم دبستان

پیک آموزشی کاری از سایت طلافایل با نام پیک نوروزی پایه ششم ابتدایی ، یک پیک کامل با تصاویر رنگی ، مطابق با دروس سال جاری ، متنوع و مفید برای ایام فرزندان و دانش آموزان شما در ایام نوروز امسال می باشد.

– این پیک کامل آموزشی در قالب 24 صفحه و یکی برترین و کامل ترین پیک های موجود بوده که والدین ، مربیان و دبیران محترم میتوانند به دلخواه از این مجموعه با توجه به توانایی ها و سلیقه خود برای فرزند و دانش آموزان خود استفاده نمایند.

پیک نوروزی پایه ششم دبستان سال 95

+ محتویات این مجموعه آموزشی شامل کلیه مباحث درسی مقطع ششم دبستان طبق آخرین تغییرات کتاب درسی ،شامل دروس قرآن ، هدیه ها ، پروژه فناوری ، ادبیات فارسی ، مطالعات اجتماعی ، ریاضیات و علوم می باشد که ایام بسیار شادی را برای کودک و دانش آموز شما در ایام تعطیلات بوجود آورده و باعث پیشرفت درسی نیز خواهد شد.

+ 24صفحه پیک نوروزی براساس دروس سال 1395 شامل کلیه دروس تحصیلی
++ ویژه مقطع ششم ابتدایی / با آخرین متد های آموزشی برای جذب دانش آموزان
++ شامل دروس قرآن ، هدیه ها ، پروژه فناوری ، ادبیات فارسی ، مطالعات اجتماعی ، ریاضیات و علوم

– توجه : فرمت فایل دریافتی پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی ( سیاه سفید و رنگی ) بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل و رایانه خود مشاهده نمایید .
+ مزیت های ویژه ی این پیک :
۱- تنها پیک به این حجم و تنوع تمرینات شامل کلیه دروس
2- منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- استفاده از تمرینها و سرگرمی های جالب بر اساس آخرین متد آموزشی جهت رغبت بیشتر دانش آموزان
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– هم اکنون میتوانید با خرید آنلاین بلافاصله بعد از خرید این پیک آموزشی را دانلود کنید .
» چطور این مجموعه پیک نوروزی پایه ششم دبستان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 37500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب