پروژه تجزیه و تحلیل سیستم عملیاتی شبکه اطلاع رسانی

این پروژه مربوط به موضوع تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ها است و در آن کلیه مراحل و اطلاعات ضروری برای تهیه یک سیستم عملیاتی شبکه اطلاع رسانی گنجانده شده است.

فهرست مطالب پروژه: مقدمه، مطالعه مقدماتی، چگونه یک ISP تشکیل می شود؟، خطوط اجاره ای چیست ؟(Leased Line)، خدمات یک ISP چیست؟، مطالعه تفضیلی، معرفی شبکه، نمودار سازمانی شبکه اطلاع رسانی، نمودار سطح صفر سازمان، نمودار جریان داده فیزیکی سطح یک شرکت اطلاع رسانی، نمودار جریان داده منطقی سطح یک شرکت اطلاع رسانی، نمودار جریان داده منطقی سطح 2 واحد فروش شبکه اطلاع رسانی.

پروژه تجزیه و تحلیل سیستم عملیاتی شبکه اطلاع رسانی

پاره ای از مطلب :  شبکه Data وابسته به شبکه مخابرات ایران یکی از ICP های سطح کشور است این شبکه پهنای باند مصرفی اینترنت را از طریق تجهیزات ماهواره خود دریافت کرده و بوسیله شبکه DSL مخابرات آنرا بین مشترکین خود تقسیم می کند . از ملزومات خدمات با کیفیت و خوب استفاده از خطوط دیجیتالی E1 شبکه مخابرات می باشد ، که در هر زوج خط  E1 شبکه مخابرات می باشد ، که در هر زوج خط E1 تعداد 30 کانال ارتباطی وجود دارد که به مشترکین امکان اتصال با سرعت 56Kb را با درصد قطع شدن خیلی پایین و کیفیت سرویس مطلوب تر فراهم می نماید .

— متن کامل این پروژه در 20 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

» چطور این مجموعه پروژه تجزیه و تحلیل سیستم عملیاتی شبکه اطلاع رسانی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم عملیاتی شبکه اطلاع رسانی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 5000 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب