پروژه تجزیه و تحلیل سیستم دانشگاه ام آی تی

این پروژه مربوط به موضوع تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ها به ویژه سیستم های دانشگاهی است و در آن اطلاعات کاملی در ارتباط با تجزیه و تحلیل سیستم دانشگاه MIT (ام آی تی) آمده است.

فهرست مطالب پروژه: آشنایی کلی با دانشگاه، تاریخچه دانشگاه، هیات علمی، سیستم مدیریت، اهداف دانشگاه، آموزش، تحقیقات، نمودار سازمانی و ساختار مدیریتی، محدوده سیستم، آشنایی کلی با 9 ماجول کلی سیستم، نمودار سطح صفر کل سیستم، زیر سیستم ثبت نام دانشجویان لیسانس، شرح زیر سیستم و نمودار سطح صفر آن، نمودار سطح یک، نمودار سطح دو پردازش 4، زیر سیستم ثبت نام دانشجویان بین الملی، شرح زیر سیستم و نمودار سطح صفر آن، نمودار سطح یک به همراه تشریح آن، نمودار سطح دو، نمودار Gantt، ضمائم: فرم تایید مالی دانشجویان بین المللی، Letter of evolution recommendation، یک نمونه Resume دانشجویی.

پروژه تجزیه تحلیل دانشگاه ام آی تی

پاره ای از مطلب :  موسسه فناوری ماساچوست یا ام آی تی، برترین دانشگاه جهان براساس جدید‌ترین رتبه‌بندی QS، دانشگاهی تحقیقاتی و خصوصی در کمبریج ماساچوست است که از گذشته تا به‌حال به‌خاطر آموزش و پژوهش در زمینه علوم فیزیکی و مهندسی و به‌تازگی نیز علوم زیستی، اقتصاد، زبان‌شناسی و مدیریت شهرت زیادی به‌دست آورده‌است.

ام آی تی در سال 1861 در پاسخ به روند رو‌به‌افزایش صنعتی شدن ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. این دانشگاه از مدل دانشگاه‌های پلی‌تکنیکی استفاده کرده و تاکید زیادی بر ساخت آزمایشگاه‌ داشت. تاکید اولیه ام آی تی بر تکنولوژی‌های کاربردی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد منجر به همکاری بسیار نزدیک این دانشگاه با صنعت شد. . تحولات دوره‌ای تحت ریاست کارل کامپتون و وانوار بوش در دهه 1930 تاکید بیشتری بر علوم پایه ایجاد کرد.

— متن کامل این پروژه در 50 صفحه با فرمت ورد (Word) قابل دانلود است.

» چطور این مجموعه پروژه تجزیه و تحلیل سیستم دانشگاه ام آی تی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود پروژه تجزیه و تحلیل سیستم دانشگاه ام آی تی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 10000 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب