تعداد فایل : 1 | تعداد صفحات : 148 | حجم اصلی فایل ها : 4.3 مگابایت | کد این محصول : 7

پایان نامه کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو

— مشخصات پایان نامه کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو :

عنوان پایان نامه : کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو برای دريافت درجه کارشناسی ارشد مهندسی سیستم ها

– دارای 5 فصل و دو فهرست مجرا ( فهرست عمومی و فهرست نمودار ها )

تعداد صفحات : 148

–  فرمت فایل    :   این پایان نامه با فرمت پی دی اف (PDF) میباشد .

 کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو برای دريافت درجه کارشناسی ارشد مهندسی سیستم هاچکیده: در کشورهای در حال توسعه به لحاظ عدم تکنولوژی پیشرفته و مسائل مختلف مانند محاصره اقتصادی، فقدان تکنولوژی مناسب، فقر اقتصادی، فقدان فرهنگ کاری، کاستی های آموزشی و کارآموزی، ناتوانی مدیریت، عدم برنامه ریزی، ضایعات به طور چشمگیری در همه زمینه ها وجود دارد. معمولاً کمتر چاره و راه حل های قابل ملاحظه برای جلوگیری و کاهش ضایعات ارائه می شود، به ویژه اگر فراوانی ارزی از منابع طبیعی هم فراهم باشد. ایران نیز از این مقوله مستثنی نیست و همزمان با توسعه روزافزون و همه جانبه، ضرورت پرداختن به این مهم امری ضروری است. ضایعات منحصر به بخش و حیطه خاصی نمی شود، بلکه در همه زمینه ها نظیر کشاورزی، دامپروری، صنعت، بهداشت و انرژی موضوعیت دارد. ضایعات در بخش صنایع نمود بیشتری نسبت به سایر بخش ها دارد و به دلیل گستردگی و تنوع صنعت امکان بررسی همه آن ها مقدور نیست.

لذا تحقیق حاضر بر آن است که به بررسی ضایعات یکی از کارخانه های صنعتی تولید کننده اتوبوس (شهاب خودرو) بپردازد. در این رساله علاوه بر مطالب مطروحه برای مواد بررسی شده، روش مناسب برای محاسبه ضایعات ارائه می شود. این نکته از دستاوردهای در خور توجه تحقیق حاضر است. آنچه که در فصول مختلف این تحقیق خواهد آمد به شرح زیر است:

در فصل دوم به بیان تاریخچه شرکت، جایگاه آن در صنعت خودروسازی کشور و محصولات آن می پردازد. همچنین با بیان نظرهای کارکنان و مدیران و دسته بندی انواع ضایعات کارخانه و محدودیت ها و فرض های اولیه تحقیق، سعی در تشریح و تبیین مسئله می شود.

در فصل سوم ، ابتدا به معرفی چند روش بهبود وضعیت مانند: QC، TQM، کایزن، مطالعات بهره وری و کاهش ضایعات پرداخته می شود. سپس به دو روش شناسایی ضایعات در کارخانه شهاب خودرو اشاره می شود.

در فصل چهارم، به خاطر فقدان داده های در دسترس، اوزان کلیه ورقهای آهن و آلومینیم و پروفیل آهن مصرفی که برای تولید اتوبوس، مصرف شده است، محاسبه می شود. همچنین نحوه محاسبه وزن قطعاتی که از سه ماده اولیه فوق در اتوبوسها به کار می رود پرداخته می شود. بالاخره در فصل نهایی نیز خلاصه مطالب ارائه شده در تحقیق بیان می گردد.

در فصل پنجم ، به بیان نتیجه و پیشنهادات و … پرداخته می شود .

برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( پایان نامه کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود پایان نامه کاهش ضايعات کارخانه شهاب خودرو به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 8000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل