تعداد صفحات : 106 | فرمت : ورد - Word | حجم فایل : 571 کیلو بایت | کد این محصول : 94

پایان نامه بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه ها

— مشخصات پایان نامه :

عنوان : بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه ها

– سرفصل ها : فصل اول = کلیات ، فصل دوم = ادبیات پژوهش ، فصل سوم = روش اجرای تحقیق ، فصل چهارم = تجزیه و تحلیل آماری ، فصل پنجم = نتیجه گیری و پیشنهادات، و پیوستها

تعداد صفحات : 106

فرمت فایل : این پایان نامه با فرمت ورد و قابل ویرایش و تغییرات (Word) میباشد .

پایان نامه بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه هاچکیده: اکنون در عرصه جهانی افراد خلاق و نوآور به عنوان کارآفرینان منشا تحولات بزرگی در عرصه تولید و خدمات شده اند. حتی شرکتهای بزرگ جهانی برای حل مشکلات خود به کارآفرینان مراجعه می کنند. چرخ های توسعه اقتصادی با توسعه کارآفرینی حرکت می کنند. آنچه در شرايط سخت كنونی ضرورت آن در جامعه بيش از پيش احساس می شود، پرداختن به اين مقوله اساسی، يعنی كارآفرينی است. زيرا مسلماً كارآفرينان باتوجه به خصوصيات ممتاز و برجسته خود قادرند در چنين شرايطی منابع لازم برای ايجاد رشد و توسعه در زمينه های توليد و منابع انسانی را فراهم كرده، اشتغال و كسب و كار جديد ايجاد كرده و با نوآوری صنعتی بر توسعه دامنه محصولات و خدمات بيفزايند. هدف اصلی از اين تحقيق بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه ها است. همچنین کارآفرینی سازمانی که با مشخصه هایی مانند محیط کسب وکار ، سازمانهای اجرایی، فرهنگ مدیریت، و تصمیم های عمومی مدیریت شناخته می شود؛ به عنوان متغیر مستقل و سلامت سازمانی به عنوان متغیر وابسته در این پژوهش منظور شده است. جامعه ی آماری، تمامی کارمندان کتابخانه ها و روش تحقيق علی – مقايسه ای است و نتايج حاصل از تحقيق نشان داد كه کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی تاثیر مثبت دارد. پیشنهاد می شود که به توسعه فرهنگ كارآفرينی سازمانی، شناخت افراد مستعد برای كارآفرينی و پاداش دادن به كارآفرينان سازمانی بیش از پیش توجه شود….

این پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی ارشد مدیریت در گرایش مدیریت دولتی به رشته تحریر درآمده، در فصل های توضیح داده شده در بالا و در 106 صفحه با فرمت Word قابل دانلود است و این پایان نامه می تواند در مقاطع مختلف تحصیلی رشته مدیریت و سایر رشته های مرتبط به عنوان پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد.

برای دانلود و خرید آنلاین یکی از روش های زیر را استفاده نمایید
» نحوه خرید و دانلود فایل ( پایان نامه بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه ها ) به صورت آنلاین :
( خلاصه مراحل خرید ) » بعد از کلیک بر روی دکمه خرید و دانلود این محصول به صفحه دریافت اطلاعات رفته و ایمیل خود را وارد خواهید کرد و سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید . بعد از پرداخت موفق قیمت محصول ، لینک دانلود پایان نامه بررسی تاثیرگذاری کارآفرینی سازمانی بر سلامت سازمانی کتابخانه ها به شما نمایش داده میشود و علاوه بر آن لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
- قیمت این محصول 16000 تومان میباشد .
- برای دیدن راهنمای تصویری خرید به صورت آنلاین اینجا را کلیک نمایید .
موارد مورد توجه در هنگام خرید و دانلود محصول

-- پرداخت با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است .
-- درگاه پرداخت تفاوتی در پرداخت شما ندارد .
-- برای هر کدام از روش های خرید ، آموزش تصویری قرار داده شده است .

-- اگر در مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید یا راهنمایی داده شده کافی نبود با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

برچسب‌ها:, , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

لطفاً جای خالی را پر نمایید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

پشتیبانی 24 ساعت طلا فایل
آموزش خرید از ظلا فایل