نمونه سوالات استخدامی پتروشیمی مارون – دیپلم ریاضی

سایت طلافایل با توجه به آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مارون این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی مارون – دیپلم ریاضی ] مناسب را جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در مقطع دیپلم ریاضی این آزمون استخدامی آماده و عرضه کرده است .

– با توجه آزمون های استخدامی مختلف ، سایت ما با سابقه چندین ساله در امور آزمون های استخدامی و طراحی و گردآوری نمونه سوالات ، نمونه سوالات کمک آموزشی مناسب از آزمون های مختلف و سایر منابع برای قبولی در این آزمون را در یک مجموعه کامل گردآوری ، تدوین و برای دانلود قرار داده اند.

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی مارون - دیپلم ریاضی

– طبق متن آخرین آگهی استخدامی شرکت پتروشیمی مارون ، دروس آزمون مقطع دیپلم شامل هوش و استعداد تحصیلی – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی – ریاضی عمومی خواهد بود.

+ با توجه به توضیحات ارائه شده ، محتویات این مجموعه آموزشی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مارون برای دیپلم ریاضی شامل موارد زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه کمک آموزشی باتوجه به توضیحات شامل : [2215 سوال با جواب]

++ 675 سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی به همراه جواب [ مناسب آزمون پتروشیمی مارون ]
++ 710 سوال استاندارد مبانی کامپیوتـر به همراه جواب [ مناسب آزمون پتروشیمی مارون ]
++ 330 سوال استاندارد زبان انـگلیسـی به همراه جواب [ مناسب آزمون پتروشیمی مارون ]
++ 500 سوال استاندارد ریاضی عمومی به همراه جواب [ مناسب آزمون پتروشیمی مارون ]

توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه کمک آموزشی برای مقطع دیپلم ریاضی مناسب است.

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی نمونه نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی مارون – دیپلم ریاضی با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی پتروشیمی مارون – دیپلم ریاضی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 25500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب