نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – دیپلم

سایت طلافایل با توجه به آزمون استخدامی دانشگاه شرکت پتروشیمی شازند مجموعه کمک آموزشی مناسب را جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی آماده و برای دانلود و مطالعه قرارداده است .

– با توجه متن آزمون استخدامی امسال شرکت پتروشیمی شازند در مقطع دیپلم دروس آزمون استخدامی دیپلم شامل هوش و استعداد تحصیلی ، مبانی کامپیوتر ، زبان انگلیسی و ریاضی عمومی خواهد بود .

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند - دیپلم

+ با توجه به توضیحات ارائه شده و سرفصل های آزمون امسال ، سایت طلافایل این مجموعه آموزشی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع دیپلم پیشنهاد می دهد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 1675 سوال با جواب )

+ 475 سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی به همراه جواب [ ویژه دیپلم ]
+ 450 سوال استاندارد مبانـی کامپیوتر به همراه جواب [ ویژه دیپلم ]
+ 500 سوال استاندارد زبـان انگلیسـی به همراه جواب [ ویژه دیپلم ]
+ 250 سوال استاندارد ریاضی عمومی به همراه جواب [ ویژه دیپلم ]

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5 – مطابق با دروس آزمون ( ویژه دیپلم )
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – دیپلم با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – دیپلم دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 24500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب