نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب

نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب از سایت طلافایل با توجه آزمون استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب ، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال [ مجتمع فولاد روهینا جنوب ] آماده و عرضه گردیده است. طبق متن آزمون استخدامی ، دروس آزمون به شرح زیر می باشد :

+ آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌‌های نادرست برگزار می‌گردد. آزمون کلیه‌ی مقاطع تحصیلی شامل۴۰ سؤال عمومی و ۵۰ سؤال تخصصی می‌باشد. سؤالات عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و هوش و استعداد تحصیلی و سؤالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب

– با توجه به دروس آزمون استخدامی سایت طلافایل مجموعه زیر را جهت دانلود و مطالعه داوطلبین قرار داده است.

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 3755 سوال با جواب )

+ 570 سوال زبـان و ادبـــیات فــارسی به همراه پاسخ
+ 630 سوال زبـان انگلـیسی به همراه پاسخ
+ 605 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ

++ به همراه نمونه سوالات سایر دروس جهت مطالعه بیشتر :

+ 450 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 570 سوال کامپیوتر و ICDL به همراه پاسخ
+ 300 سوال ریاضـی و آمــار مقــدماتی به همراه پاسخ
+ 630 سوال اطلاعات سیاسی واجتماعی و مبانی قانون اساسی به همراه پاسخ

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

//+ توجه : این مجموعه برای همه رشته ها و مقاطع تحصیلی مناسب می باشد .//

 این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی مجتمع فولاد روهینا جنوب به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3700 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب