نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت حفاظ گستر آذران

سایت طلافایل با توجه به آزمون استخدامی شرکت خدماتی، حفاظتی و مراقبتی حفاظ گستر آذران برای خدمت در دانشگاه علوم پزشکی مراغه مجموعه آموزشی مناسب از نمونه سوالات استخدامی را جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی آماده و برای دانلود و مطالعه قرارداده است .

– با توجه متن آزمون استخدامی دروس آزمون کتبی شامل معارف اسلامی ، زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی- عمومی ، هوش و توانمندی های ذهنی ، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون باشد. [طبق متن آخرین متن آگهی استخدامی ( کثیرالانتشار ) مفاد آزمون فقط شامل دروس ذکر شده می باشد ، فریب سایت های متقلب و سودجو را نخورید]

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت حفاظ گستر آذران

+ با توجه به توضیحات ارائه شده و سرفصل های آزمون امسال ، سایت طلافایل این مجموعه کمک آموزشی از نمونه سوالات تالیفی آزمون های مختلف استخدامی برای شرکت این آزمون استخدامی پیشنهاد می دهد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2535 سوال با جواب )

+ 720 سوال استاندارد و پرتکرار معارف اسلامی به همراه جواب
+ 550 سوال استاندارد و پرتکرار زبان و ادبیات فارسی به همراه جواب
+ 330 سوال استاندارد و پرتکرار زبان انگلیسی عمومی به همراه جواب
+ 605 سوال استاندارد و پرتکرار هوش و توانمنـدی هـای ذهنی به همراه جواب
+ 330 سوال استاندارد و پرتکرار اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی به همراه جواب

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ این مجموعه برای کلیه رشته های و گرایش ها و مقاطع تحصیلی مناسب است.

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- مطابق با دروس اعلام شده برای آزمون
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات استخدامی شرکت خدماتی، حفاظتی و مراقبتی حفاظ گستر آذران با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت حفاظ گستر آذران دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 27500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب