نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان

این مجموعه [ نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان ] کمک آموزشی از گروه کارشناسان طلافایل با توجه آزمون دانشگاه علوم پزشکی همدان ، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی آخرین آگهی استخدامی [ دانشگاه علوم پزشکی همدان ] آماده و عرضه گردیده است. طبق متن آخرین آزمون استخدامی ، دروس آزمون به شرح زیر می باشد :

+ سوالات عمومی شامل: ۱- زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- فنآوری اطلاعات (رایانه) ۴- معارف اسلامی ۵- اطلاعات سیاسی واجتماعی و مبانی قانون اساسی ۶ – ریاضی و آمار مقدماتی درمجموع به تعداد ۳۰ سوال
+ و سوالات اختصاصی۳۰سوال تخصصی برمبنای رشته های تحصیلی اعلام شده و ۳۰ سوال اطلاعات بهداشت عمومی

نکته : با توجه به تغییرات ممکن در هر آزمون استخدامی و شغل و رشته های مورد پذیرش ممکن است در طول مدت زمان مفاد و دروس تغییر کنید که آزمون دهنده لازم است دروس آزمون آتی خود را با محتویات بسته در زیر شرح داده شده تطابق دهد.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان ، کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای آزمون امسال قرار داده است.

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 2920 سوال و جواب )

+ 550 سوال تستی زبـان و ادبـــیات فــارسی به همراه پاسخ
+ 500 سوال تستی زبـان انگلـیسی عمــومی به همراه پاسخ
+ 570 سوال تستی فناوری اطلاعات ( رایانه ) به همراه پاسخ
+ 520 سوال تستی معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 300 سوال تستی اطلاعات سیاسی واجتماعی و مبانی قانون اساسی به همراه پاسخ
+ 350 سوال تستی ریاضـی و آمــار مقــدماتی به همراه پاسخ
+ 130 سوال تستی اطلاعات بهداشت عمومی به همراه پاسخ

++ به همراه : جزوه آموزشی آیین نگارش ( رایگان )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل ها
۳- حاوی سوالات تستی
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد . پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه مجموعه نمونه سوالات استخدامی گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بردارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 26500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب