نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳

با توجه به آزمون استخدامی پیش روی وزارت نیرو در سال ۹۳ گروه طلافایل این مجموعه سوالات را با نام نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳ را جهت آمادگی شما برای شرکت در آزمون استخدامی گردآوری ،تنظیم و عرضه کرده است.

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو سال 93– این مجموعه سوالات شامل نمونه سوالات آزمون های ادوار گذشته که پرتکرار بوده توسط کارشناسان مجرب طلافایل با توجه به سرفصل های آزمون استخدامی وزارت نیرو گردآوری شده و بصورت یک مجموعه با ارزش با قیمت بسیار نازل عرضه شده است.

محتویات این بسته با توجه به استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳ شامل :

– 450 سوال معارف اسلامی + پاسخنامه

– 550 سوال ادبیات فارسی   + پاسخنامه

– 490 سوال آشنایی با رایانه + پاسخنامه

– 300 سوال زبان انگلیسی   + پاسخنامه

– 600 سوال ریاضی و آمار مقدماتی  + پاسخنامه تشریحی

– 300 سوال اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی + پاسخنامه

– نکته : تمامی فایل ها و سوالات دارای پاسخنامه می باشند.

– نکته : این مجموعه در آبان 93 بروز رسانی گردیده است.

— چطور میتونم نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳ رو تهیه کنم؟

– شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود و پرداخت اینترنتی قیمت محصول میتوانید بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود این مجموعه را دریافت کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳ دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو سال ۹۳ به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 1900 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب