نمونه سوالات تخصصی مهندسی مکانیک استخدامی شرکت نفت

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات تخصصی مهندسی مکانیک استخدامی شرکت نفت ( وزارت نفت ) ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون های استخدامی امسال چه در بخش آزمون فارغ التحصیلان دارای حداقل چهار سال سابقه کار متوالی و مرتبط و هم در بخش آزمون فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت تخصصی مهندسی مکانیک

+ این بسته شامل نمونه سوالات دروس تخصصی طبق دروس آزمون می باشد که در بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.این نکته باید در نظر گرفته شود با توجه سعی شده است در بعضی درسها که اصل سوالات سالهای 83 تا 89 ( با توجه به موجود بودن ) استفاده شود اما به دلیل فاصله ی زمانی زیاد مابین آزمون سالهای قبل ، از این نمونه سوالات صرفاً جهت بالابردن آمادگی و قرار گرفتن در شرایط آزمون استفاده شود و با توجه اینکه منابع ( کتاب اصلی منبع نه عنوان دروس ) اعلام نشده اند ، داوطلبین باید مبنای اصلی خود را مطالعه دروس تحصیلی قرار داده و فریب وعده های دروغین سایت های سودجو که با نام نمونه سوالات وعده قبولی تضمینی را میدهند را نخورند .

+ طبق متن آخرین آگهی استخدامی دروس تخصصی رشته مهندسی مکانیک شامل ترمودینامیک ، مکانیک سیالات ، انتقال حرارت ، استاتیک و مقاومت مصالح ، دینامیک و ارتعاشات خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات دروس  تخصصی مهندسی مکانیک : ( 555 سوال با جواب)

+ 160 نمونه سوال استاندارد ترمودینامیک به همراه پاسخ تشریحی
+ 165 نمونه سوال استاندارد مکانیک سیالات به همراه پاسخ تشریحی
+ 60   نمونه سوال استاندارد انتقال حرارت به همراه پاسخ تشریحی
+ 110 نمونه سوال استاندارد استاتیک و مقاومت مصالح به همراه پاسخ
+ 60 نمونه سوال استاندارد دینامیک و ارتعاشات به همراه پاسخ تشریحی

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات تخصصی مهندسی مکانیک استخدامی شرکت نفت ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت نفت ( وزارت نفت) باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات تخصصی مهندسی مکانیک استخدامی شرکت نفت دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 36500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب