نمونه سوالات استخدامی مربی آموزش فنی و حرفه ای

این بسته از گروه طلافایل جهت آمادگی دواطلبین گرامی ( مربیان حق التدریسی )  برای شرکت در آزمون جامع استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و سازمان فنی و حرفه ای کشور تهیه و برای دانلود قرار داده شده است.

– با توجه به متن آخرین آگهی استخدام آزمون شامل دو بخش عمومی و تخصصی و به شرح زیر می باشد.

نمونه سوالات استخدامی مربی آموزش فنی و حرفه ای

– قسمت عمومی این آزمون شامل فناوری اطلاعات ، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ،اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی که بین تمامی داوطلبین مشترک خواهد بود .

– و اما قسمت سواات تخصصی با توجه به ردیف شغلی و خوشه مربی آموزش فنی و حرفه ای ( با کد خوشه 1255 ) شامل دروس روش ها ، فنون تدریس و فنون اجرای دوره های در آموزش های فنی و حرفه ای ،سنجش و ارزشیابی آموزش و مهارت ، سند راهبردی مهارت و فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، کابرد تکنولوژی آموزشی در آموزش های فنی و حرفه ای می باشد.

– با توجه به این مسئله کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی خود را که از نمونه سوال تألیفی دروس عمومی و تخصصی را به همراه پاسخ را در این مجموعه در دو بخش عمومی و تخصصی برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ بخش اول : نمونه سوالات عمومی به همراه جواب

+ 320 سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 520 سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 550 سوال استاندارد ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ
+ 330 سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ
+ 475 سوال استاندارد هوش و توانمندی های عمومی به همراه پاسخ
+ 450 سوال استاندارد فناوری اطلاعات و آی سی دی ال به همراه پاسخ
+ 350 سوال استاندارد اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ

+ بخش دوم : نمونه سوالات تخصصی به همراه جواب

+ 270 سوال استاندارد روش ها ، فنون تدریس و فنون اجرای دوره ها به همراه پاسخ
+ 410 سوال استاندارد سنجش و ارزشیابی آموزش و مهارت به همراه پاسخ
+ 225 سوال استاندارد کابرد تکنولوژی آموزشی در آموزش های فنی و حرفه ای به همراه پاسخ
+ به همراه کتاب سند راهبردی مهارت و فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ( 142 صفحه )

+ توجه : تمامی فایل ها و سوالات دارای پاسخ بوده و با قابلیت پرینت می باشند و همچنین میتوانید این مجموعه را در موبایل ، لب تاب ، تبلت و کامپیوتر شخصی خود مطالعه نمایید.

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کامل ترین از مجموعه نمونه سوالات مربی آموزش فنی و حرفه ای بوده شامل نمونه سوالات عمومی و تخصصی با پاسخ منطبق با سرفصل های آزمون اعلام شده به همراه کتاب سند راهبری سازمان آموزش فنی و حرفه ای می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه این مجموعه از رقبای خود پیشی بگیرید…

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی مربی آموزش فنی و حرفه ای دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 58000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب