نمونه سوالات استخدامی صندوق تامین خسارتهای بدنی

این مجموعه از گروه طلافایل جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی صندوق تامین خسارتهای بدنی جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

این مجموعه با توجه متن آگهی استخدام صندوق تامین خسارتهای بدنی تهیه گردیده و شامل نمونه سوالات تألیفی آزمون های مختلف استخدامی به همراه پاسخ می باشد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی صندوق تأمین خسارت های بدنی
– با توجه به متن آگهی استخدامی صندوق تامین خسارتهای بدنی ، آزمون استخدامی شامل دروس فناوری اطلاعات ( مهارت های هفت گانه آی سی دی ال )  ، ریاضی و آمار مقدماتی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ،اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی خواهد بود.

– از همین رو کارشناسان ما ضمن توجه به کیفیت و کمیت سوالات انتخابی ، مجموعه ای منتخب و پرتکرار زیر را تنظیم و برای دانلود قرار داده است.

+ – + با توجه توضیحات محتویات این بسته شامل :

510 نمونه سوال فناوری اطلاعات ( ICDl ) به همراه با پاسخ
350 نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی به همراه با پاسخ
320 نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی به همراه با پاسخ
450 نمونه سوال معارف اسلامی به همراه با پاسخ
330 نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی به همراه با پاسخ
350 نمونه سوال اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه با پاسخ
475 نمونه سوال هوش و توانمندی های عمومی به همراه با پاسخ

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات غیر تکراری و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
۴- حاوی سوالات پرتکرار
۵- کمیت و کیفیت بالا
6- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
7- قیمت پایین تر نسبت به سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی صندوق تامین خسارتهای بدنی برگ برنده شما نسبت به سایر رقبا باشد و با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی صندوق تامین خسارتهای بدنی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 26500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب