نمونه سوالات استخدامی شرکت هماتک

این مجموعه از نمونه سوالات جهت آمادگی داوطبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی شرکت مهندسی ، تعمیر و نگهداری هواپیما ” هماتک “ آماده و عرضه گردیده است.

با توجه به متن آگهی استخدام این شرکت منابع و مفاد آزمون استخدامی شامل هوش و اطلاعات عمومی ، زبان انگلیسی (در حد دیپلم) و معارف اسلامی خواهد بود.

از همین رو کارشناسان ما ضمن قرار دادن ضمن توجه به مفاد آزمون استخدامی ، مجموعه ای از نمونه سوالات تألیفی پرتکرار آزمون های مختلف استخدامی بر مبنای سرفصل های آزمون گردآوری تنظیم و برای دانلود قرار داده است.

+ – + با توجه توضیحات محتویات این بسته شامل :

– 475 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه با پاسخنامه
– 300 نمونه سوال استاندارد اطلاعات عمومی به همراه با پاسخنامه
– 300 نمونه سوال استاندارد ربان انگلیسی  به همراه  با  پاسخنامه
– 300 نمونه سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه با پاسخنامه
+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات غیر تکراری و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
۴- حاوی سوالات پرتکرار
۵- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
۶- قیمت پایین تر نسبت به سایت های مشابه
 
– همنطور که ملاحضه کردید این مجموعه هر آنچه که شما برای قبولی در آزمون استخدامی بانک قوامین لازم است را داراست ، پس وقت و زمان را از دست ندهید و با دانلود و مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت هماتک دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 26500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب