نمونه سوالات استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان

این مجموعه از گروه طلافایل جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

این مجموعه با توجه  متن آگهی استخدام شرکت صعنت فولاد شادگان تهیه گردیده و شامل نمونه سوالات پرتکرار آزمون استخدامی به همراه پاسخ می باشد. نمونه سوالات استخدامی فولاد شادگان
– با توجه به متن آگهی استخدامی این شرکت ، آزمون استخدامی شامل دو قسمت عمومی و تخصصی می باشد که آزمون توانمندی های عمومی شامل ۱- زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ۲-زبان انگلیسی عمومی ۳-ریاضی و آمار مقدماتی ۴-فن آوری اطلاعات ۵-معارف اسلامی ۶-هوش و استعداد تحصیلی، که به تعداد (۴۰) سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد و آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب، که به تعداد (۶۰) سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد.

– از همین رو کارشناسان ما ضمن توجه به کیفیت و کمیت سوالات انتخابی ، مجموعه ای  منتخب و پرتکرار زیر را تنظیم و برای دانلود قرار داده است.

+ – + با توجه توضیحات محتویات این بسته شامل :

320 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش به همراه با پاسخ
600 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار ریاضی و آمار مقدماتی به همراه با پاسخ
330 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار زبان انگلیسی عمومی به همراه با پاسخ
570 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار فناوری اطلاعات به همراه با پاسخ
470 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار معارف اسلامی  به همراه با پاسخ
550 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار هوش و استعداد تحصیلی به همراه با پاسخ

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات غیر تکراری و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
۴- حاوی سوالات پرتکرار
۵- کمیت و کیفیت بالا
6- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
7- قیمت پایین تر نسبت به سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان برگ برنده شما نسبت به سایر رقبا باشد و با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت صنعت فولاد شادگان به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3900 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب