نمونه سوالات استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس

++ این مجموعه نمونه سوالات شرکت صبا فولاد خلیج فارس از گروه کارشناسان طلافایل  جهت افزایش آمادگی داوطلبین  متقاضی شرکت در این آزمون استخدامی این شرکت  تهیه و جهت مطالعه و دانلود قرار گرفته است.

– این بسته مجموعه نمونه سوالات جامع با توجه به آزمون  امسال شرکت صبا فولاد خلیج فارس گردآوری شده و حاوی نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی به همراه جواب و مطابق با سرفصل های آزمون امسال می باشد.

نمونه سوالات استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس

+ مطابق با متن آخرین منتشر شده آگهی استخدام شرکت صبا فولاد خلیج فارس آزمون عمومی برای رشته های مقاطع کارشناسی و کاردانی کلیه رشته ها و دیپلم مکانیک و برق شامل دروس توانمندیهای ذهنی ، ICDL ، زبان انگلیسی و برای دیپلم تجربی ، ریاضی و انسانی شامل دروس ادبیات فارسی ، ریاضی ،  توانمندیهای ذهنی ، ICDL ، زبان انگلیسی ، اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی خواهد بود .

– با توجه به این مسئله کارشناسان ما مجموعه نمونه سوال تألیفی را با توجه به مفاد آزمون اعلام شده به همراه پاسخ را در این مجموعه برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 550 سوال استاندارد توانمندیهای ذهنی به همراه پاسخ
+ 590 سوال استاندارد ICDL ( مهارت های هفتگانه ) به همراه پاسخ
+ 500 سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ
+ 550 سوال استاندارد ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 250 سوال استاندارد ریاضی به همراه پاسخ ( دیپلم ریاضی ، تجربی و انسانی )
+ 350 سوال استاندارد اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی به همراه پاسخ ( دیپلم ریاضی ، تجربی و انسانی )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//
//+ توجه : این بسته از نمونه سوالات برای تمام مقاطع تحصیلی این آزمون مناسب و به همراه فایل راهنمای مطالعه برای آزمون شرکت صبا فولاد خلیج فارس می باشد.//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس بوده که با توجه به اینکه دربرگیرنده نمونه سوالات با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

++ برای مشاهده سایر مجموعه سوالات آزمون استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس اینجا را کلیک کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 27500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب