نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر

این بسته کمک آموزشی پیشنهادی با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر از سایت طلافایل با توجه آزمون پیشروی این شرکت ،جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون و مطابق با دروس اعلامی آزمون آماده و عرضه گردیده است. براساس متن آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر آزمون در کلیه مقاطع تحصیلی و رشته های شغلی در قسمت آزمون توانمندی های عمومی شامل  1 – زبان و ادبیات فارسی 2 – زبان انگلیسی (عمومی) 3 – ریاضی و آمار مقدماتی  4–‏ فن آوری اطلاعات 5 – معارف اسلامی 6 – اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون در مجموع به تعداد (60) سوال به صورت چهار گزینه ای با اعمال ضریب 0/5 ( نیم ) طراحی می گردد. ضمناً نیم نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر

– با توجه به توضیحات و سرفصل های نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر ، کارشناسان طلافایل مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 3120 سوال و جواب )

+ 550 سوال پرتکرار زبـان و ادبــیات فارسی به همراه پاسخ (ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )
+ 500 سوال پرتکرار زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ ((ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )
+ 350 سوال پرتکرار ریاضی و آمار مـقدماتی به همراه پاسخ (ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )
+ 570 سوال پرتکرار فناوری اطلاعات به همراه پاسخ (ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )
+ 520 سوال پرتکرار معارف اسـلامی به همراه پاسخ (ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )
+ 630 سوال پرتکرار اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون به همراه پاسخ (ویژه آزمون شرکت ثمین گستر )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ثمین گستر به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 2500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب