نمونه سوالات استخدامی درجه داری نیروی انتظامی

گروه طلا فایل باتوجه به آزمون های استخدامی نیروی انتظامی در مقطع درجه داری و درخواست کابران برآن شد که مجموعه ای از نمونه سوالات  را جهت آزمون مقطع درجه داری نیروی انتظامی گردآوری و عرضه کند.

– باتوجه متن آگهی استخدامی امسال نیروی انتظامی سرفصل ها و مواد آزمون برای مقطع درجه داری شامل دروس سطح دیپلم، معارف اسلامی، ادبیات فارسی، آشنایی با رایانه، زبان انگلیسی، هوش و استعداد تحصیلی می باشد .

– کارشناسان ما سعی کرده اند برخلاف محصولات و سایت های مشابه که سوالات بدون محتویات و شباهت به سوالات آزمون را بفروش می رسانند یک مجموعه کامل وجامع که بیشترین تکرار را داشته اند را گرداوری ، تنظیم و دراین مجموعه قرار دهند.

نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی درجه داری

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 720 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخنامه

+ 550 سوال ادبیات فارسی به همراه پاسخنامه

+ 665 سوال آشنایی با رایانه  به همراه پاسخنامه

+ 550 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخنامه

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه می باشد.

– توجه : تمامی فایل ها با فرمت پی دی اف ( PDF )  و با قابلیت پرینت و کپی می باشد.

– این بسته به مدت محدودی با تخفیف ویژه در طلافایل عرضه می شود و شما هم اکنون با داشتن رمز دوم کارت عابر خود می توانید بلافاصله بعد از پرداخت قیمت محصول ، فایل ها را دانلود نموده و گامی بلند به سوی استخدام شدن خود در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بردارید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی درجه داری نیروی انتظامی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی درجه داری نیروی انتظامی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 5500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب