نمونه سوالات استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

امتیاز 3.00 ( 1 رای )

– این مجموعه ی آموزشی از گروه کارشناسان طلافایل شامل نمونه سوالات مناسب آموزشی برای داوطلبین و شرکت کنندگان آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد که جهت آشنایی با نحوه و شیوه آزمون گردآوری ، تدوین و عرضه گردیده است.

– کارشناسان ما سعی کرده اند یک مجموعه کامل و جامع از سوالات تالیفی  که بیشترین تکرار را در آزمون های ادوار مختلف را داشته اند را جهت مطالعه داوطلبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار دهند.

نمونه سوالات استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

+ با توجه به توضیحات ارائه شده ، محتویات این مجموعه آموزشی برای شرکت در آزمون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شامل موارد زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 520 سوال پرتکرار معارف اسلامی به همراه پاسخنامه
+ 320 سوال پرتکرار زبان و ادبیات فارسـی به همراه پاسخنامه
+ 550 سوال پرتکرار ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخنامه
+ 330 سوال پرتکرار زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخنامه
+ 475 سوال پرتکرار هـوش و توانمنـدی هـای عمومـی به همراه پاسخنامه
+ 450 سوال پرتکرار فناوری اطلاعات و آی سی دی ال به همراه پاسخنامه
+ 350 سوال پرتکرار اطلاعات عمومی ، سیاسی،اجتماعی و مبانی قانونی به همراه پاسخنامه

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید می باشد.

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با توجه به محتویات که بصورت مختضر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی این سازمان و زیر مجموعه هایش ، عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 4800 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب