نمونه سوالات استخدامی بانک ملت – نگهبان

این مجموعه آموزشی نمونه از سایت طلافایل که با نام نمونه سوالات استخدامی بانک ملت – نگهبان ( متصدی حفاظت ) عرضه گردیده است با توجه آزمون بانک ملت در سال جاری جهت آشنایی با نحوه سوالات و افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه آموزشی با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال بانک ملت و ردیف شغلی نگهبان (متصدی حفاظت )  و مقطع تجصیلی دیپلم کلیه رشته ها ( مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ) آماده و عرضه گردیده است. طبق متن آزمون استخدامی دروس آزمون شغل متصدی حفاظت ( نگهبان ) مقطع دیپلم شامل دروس هوش و استعداد تحصیلی  ، زبان انگلیسی ، ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، ریاضی و آشنایی با مباحث بانکی خواهد بود .

دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک ملت - نگهبان - مقطع دیپلم

– با توجه به توضیحات و سرفصل ها و دروس آزمون استخدامی ، سایت طلافایل مجموعه زیر شامل کلیه دروس آزمون شغل نگهبان بانک ملت را برای مطالعه این دسته از داوطلبین را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی قرار داده است.

++ محتویات بسته نمونه سوالات شغل نگهبان بانک ملت : ( 2900 سوال و جواب )

+ 520 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )
+ 550 سوال ادبـیات فارسـی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )
+ 530 سوال زبان انگلیســی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )
+ 250 سوال ریاضی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )
+ 550 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )
+ 500 سوال دانش علوم بانکی به همراه پاسخ ( ویژه نگهبان بانک ملت )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال نگهبان ( متصدی حفاظت )
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه نمونه سوالات امسال بانک ملت و ردیف شغلی نگهبان و مقطع تحصیلی دیپلم کلیه رشته ها ( مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ) با توجه به محتویات که شامل نمونه سوالات کلیه دروس  مورد آزمون است می تواند در آزمون استخدامی امسال بانک ملت عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک ملت – نگهبان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 28500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب