نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال ، جمع آوری ، تألیف ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

– طبق متن آگهی استخدامی ، آزمون کتبی شامل دروس زبان و ادبیات فارسی – معارف اسلامی – اطلاعات عمومی و سیاسی اجتماعی خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال

+ این بسته شامل نمونه سوالات طبق دروس آزمون می باشد که با توجه به سابقه چندین ساله طلافایل ، بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ محتویات بسته نمونه سوالات در شامل : ( 1640 سوال با جواب)

+ 570 نمونه سوال تستی زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 720 نمونه سوال تستی معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 350 نمونه سوال تستی اطلاعات عمومی ، سیاسی و اجتماعی به همراه پاسخ

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با دروس آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموع با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون آتی باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ایمن تاج شمال دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 23500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب