نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا-افسری

گروه طلا فایل باتوجه به آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا ، مجموعه  نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا-افسری را تهیه و عرضه کرده است.

با توجه به متن آگهی آزمون استخدامی در دو مقطع افسری و درجه داری می باشد و موارد آزمون عمدتاً شامل :

منابع آزمون ورودی ( مواد آزمون ) :

  • ۱ – افسری : دروس سطح دانشگاهی معارف اسلامی ، اطلاعات عمومی سیاسی و اجتماعی ، زبان انگلیسی و آشنایی با رایانه
  • ۲ – درجه داری : دروس سطح دیپلم معارف اسلامی ، ادبیات فارسی ، آشنایی با رایانه ، زبان انگلیسی ، عربی ، هوش و استعداد تحصیلی

  نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا-افسری

– این مجموعه نمونه سوالات مناسب برای مقطع افسری آزمون استخدامی می باشد.

++ محتویات این بسته با توجه به سرفصل های آزمون افسری به شرح زیر می باشد :

250 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخنامه

300 سوال اطلاعات عمومی سیاسی و اجتماعی به همراه پاسخنامه

300 سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخنامه

275 سوال آشنایی با رایانه به همراه پاسخنامه

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا – افسری با توجه به محتویات که توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد….

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا-افسری دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی پلیس پیشگیری ناجا-افسری به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب