نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سینا

+ این مجموعه از گروه کارشناسان طلافایل جهت آمادگی داوطلبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی بانک سینا ، گردآوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

– بسته نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سینا حاوی نمونه سوالات تألیفی  آزمون های استخدامی ارگان های مختلف و بانک ها بوده که در یک مجموعه کامل جهت آشنایی با نحوه و شیوه سوالات عرضه گردیده است .

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام بانک سینا جدید

+ این مجموعه با توجه به محتویات مشروحه زیر  می تواند منبع مناسبی برای مطالعه جهت آمادگی برای شرکت در آزمون بانک سینا باشد.

++ با توجه به توضیحات ارائه شده این محتویات این مجموعه شامل :

+ 450 سوال احکام و معارف اسلامی به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ 320 سوال زبان و ادبیات فـارسـی به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ 330 سوال زبان انگلیسی عمومی به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ 300 سوال ریاضی و آمار مقدماتی به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ 450 سوال کامپیوتر و فناوری اطلاعات به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ 410 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه جواب  ( پاسخنامه )
+ 350 سوال اطلاعات عمومی،اجتماعی،سیاسی و مبانی قانونی به همراه جواب ( پاسخنامه )
+ به همراه : جزوه دانش علوم بانکی

+ توجه : کلیه سوالات دارای پاسخ بوده و دارای قبلیت پرینت می باشد ( همچنین کابران گرامی می توانند فایل سواات را در کامپیوتر ، تبلت و یا موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایند )  .

+- این مجموعه با توجه به محتویات مندرج می تواند با توجه به اینکه حاوی موارد یاد شده بوده و برای تمام مقاطع تحصیلی مناسب می باشد ، مطالعه آنان گامی بلند به سوی استخدامی شدن شما در بانک سینا خواهد بود .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک سینا دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 28500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب