نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش

+ این مجموعه از نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش که در حال مشاهده توضیحات آن هستید ، از نمونه سوالات استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده که جهت مطالعه متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی می باشد .

– این بسته شامل سوالات پرتکرار ادوار گذشته استخدامی های مختلف و محتویات آن بر اساس سرفصل ها و دروس اعلام شده برای آزمون امسال بوده و به همراه عین دفترچه آزمون و سوالات دوره های گشته آزمون استخدامی ارتش جهت دانلود و مطالعه قرار گرفته است.

نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش 94

+ طبق متن آخرین آگهی استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران (  نیروی دریایی  ، هوایی و زمینی )  ، دروس آزمون شامل سوالات زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی ، دین و زندگی ، ریاضی ، رایانه ، آزمون هوش و اطلاعات عمومی خواهد بود.با توجه به این مسئله و سرفصل های ازمون سایت ما مجموعه زیر را جهت آمادگی بیشتر برای آزمون پیشنهاد می دهد.

+ – + با توجه توضیحات ارائه شده این بسته شامل :

+ 500 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار زبان انگلیسی به همراه جواب
+ 450 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار دین و زنـدگـی به همراه جواب
+ 250 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار ریاضی به همراه جواب
+ 590 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار رایـانـه به همراه جواب
+ 410 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار هـوش به همراه جواب
+ 350 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار اطلاعـات عمومـی به همراه جواب
+ 550 نمونه سوال استاندارد و پر تکرار زبان و ادبیات فارسی به همراه جواب

+ به همراه اصل 3 دفترچه سال های گذشته آزمون استخدامی ارتش زیر :

+ اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی ارتش ( آجا ) ، رشته علوم انسانی ، سال 93
+ اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی ارتش ( آجا ) ، رشته ریاضی فیزیک ، سال 93
+ اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی ارتش ( آجا ) ، رشته علوم تجربی   ، سال 93

//+ توجه : تمامی فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ همانطور که توضیحات رو ملاحضه فرمودید این مجموعه با توجه به محتویات که حاوی نمونه سوالات پرتکرار استخدامی منطبق با سرفصل های آزمون امسال به همراه اصل دفترچه های آزمون های دوره های گذشته می باشد که مطالعه کامل آن می تواند برگ بنده شما برای موفقیت و استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران اعم از نیروی دریایی ، هوایی و زمینی باشد .پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه این مجموعه گامی بلند بسوی استخدام شدن خود بردارید .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی ارتش به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 5500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب