نمونه سوالات آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

بسته نمونه سوالات آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 یک مجموعه کامل و مناسب از گروه کارشناسان طلافایل با توجه آزمون پیشرو، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون طبق مفاد آزمون ( دروس امتحانی ) قرار داده شده است.

+ این آزمون اولین آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی ( شامل 84 دستگاه ) که با نظارت سازمان  مدیریت وبرنامه ریزی کشور در سال 1394 برگزار خواهد شد .

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال [ دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴ ] آماده و عرضه گردیده است.

نمونه سوالات آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴ ، کارشناسان ما مجموعه زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای آزمون سال 94 قرار داده است.

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 3670 سوال و جواب )

+ 570 سوال پرتکرار فناوری اطلاعات ( مهارت های هفتگانه ICDL ) به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 350 سوال پرتکرار ریاضی و آمار مقدماتی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 550 سوال پرتکرار زبان و ادبـیات فارسـی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 520 سوال پرتکرار معارف اسلامی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 500 سوال پرتکرار زبان انگــلیـسی عمــومی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 630 سوال پرتکرار اطلاعات عمومی دانش اجتماعی و حقوق اساسی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )
+ 550 سوال پرتکرار هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ ( ویژه آزمون امسال )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال [ 94  ]
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات می تواند در آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 94 عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد . پس وقت و زمان را از دست ندهید وبا مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بردارید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون‌ استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3200 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب