نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات

این بسته از نمونه سوالات استخدامی با توجه  آزمون آتی بانک صادرات توسط کارشناسان مجرب طلافایل آماده و جهت مطالعه داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی این بانک قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال ( مندرج در متن آگهی استخدام بانک صادرات ) آماده و عرضه گردیده است. باتوجه به متن آزمون استخدامی امسال بانک صادرات ایران ، آزمون کلیه مقاطع تحصیلی شامل 150 سؤال و شامل دروس مهارت های ICDL ، هوش، استعداد (GMAT) ، ریاضی و آمار ، زبان انگلیسی عمومی ،ادبیات فارسی ، هوش هیجانی و ارتباطات انسانی و سازمانی خواهد بود . لازم به توضیح است آزمون امسال در کلیه رشته های تحصیلی و شغلی تنها شامل دروس یاد شده می باشد و داوطلبین گرامی دقت کنند فریب سایت های کلاهبردار مجموعه های را مشابه را نخورند.

نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات ایران به همراه جواب

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی بانک صادرات کارشناسان ما مجموعه زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2973 سوال و جواب )

+ 610 سوال مهارت های ICDL به همراه پاسخ ( بانک صادرات )
+ 605 سوال هوش، استعداد (GMAT) به همراه پاسخ ( بانک صادرات )
+ 598 سوال ریاضی و آمار به همراه پاسخ ( بانک صادرات )
+ 530 سوال زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخ ( بانک صادرات )
+ 550 سوال زبان ادبیات فارسی به همراه پاسخ ( بانک صادرات )
+ 80   سوال هوش هیجانی و ارتباطات انسانی و سازمانی به همراه پاسخ ( بانک صادرات )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

++ توجه : این مجموعه برای کلیه مقاطع تحصیلی مناسب می باشد.

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به محتویات کامل (کلیه دروس و مفاد تشکل دهنده آزمون امسال) می تواند در آزمون استخدامی بانک صادرات ایران برگ برنده شما نسبت به سایر رقبا باشد . با مطالعه این مجموعه گامی بلند به سوی استخدام شدن خود بر دارید.
+- برای مشاهده سایر مجموعه های مفید برای آزمون استخدامی بانک صادرات امسال اینجا را کلیک کنید.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 2800 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب