نمونه سوالات استخدامی پتروپالایش کنگان – کاردانی شیمی

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی پتروپالایش کنگان – کاردانی شیمی ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال شرکت پتروپالایش کنگان ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی پتروپالایش کنگان - کاردانی شیمی

+ این بسته شامل نمونه سوالات دروس عمومی و تخصصی طبق دروس آزمون  می باشد که در بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.طلافایل سعی کرده است جهت تشکر از اعتماد کاربران و آمادگی بیشتر داوطلبین گرامی نمونه سوالات دروس عمومی را به هدیه به مجموعه اضافه نماید.

+ طبق متن آگهی استخدامی دوره گذشته ، دروس تخصصی کاردانی شیمی شامل انتقال حرارت ، ترمودینامیک و شیمی فیزیک ، مکانیک سیالات ، شیمی آلی و تجزیه ، موازنه مواد و انرژی و دروس عمومی نیز زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد ، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها شامل نمونه سوالات دروس تخصصی و عمومی را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات کاردانی شیمی : ( 3350 سوال با جواب)

بخش اول : نمونه سوالات دروس تخصصی کاردانی شیمی : ( 870 سوال با جواب)

+ 60   نمونه سوال استاندارد انتقال حرارات به همراه پاسخ تشریحی
+ 315 نمونه سوال استاندارد ترمودینامیک و شیمی فیزیک به همراه پاسخ تشریحی
+ 165 نمونه سوال استاندارد مکانیک سیالات به همراه پاسخ تشریحی
+ 210 نمونه سوال استاندارد شیمی آلی و تجزیه به همراه پاسخ
+ 120 نمونه سوال استاندارد موازنه مواد و انرژی به همراه پاسخ تشریحی

بخش دوم : نمونه سوالات دروس عمومی کاردانی شیمی : ( 2480 سوال با جواب) (هدیه )

+ 570 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 815 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 765 نمونه سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ
+ 330 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی پتروپالایش کنگان – کاردانی شیمی ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت پتروپالایش کنگان باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی پتروپالایش کنگان – کاردانی شیمی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 34000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب