نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس – مهندسی شیمی

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس – مهندسی شیمی ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال شرکت پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس - مهندسی شیمی

+ این بسته شامل نمونه سوالات دروس عمومی و تخصصی طبق دروس آزمون [ مهندسی شیمی : کارشناسی و بالاتر : تمامی گرایش ها ] می باشد که در مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.طلافایل سعی کرده است جهت تشکر از اعتماد کاربران و آمادگی بیشتر داوطلبین گرامی نمونه سوالات دروس عمومی را به رایگان به مجموعه اضافه نماید.

+ طبق متن آگهی استخدامی و باتوجه به ردیف شغلی مذکور ، دروس تخصصی مهندسی شیمی [ کارشناسی و بالاتر  ، تمامی گرایش ها ] شامل انتقال جرم و عملیات واحد ، کنترل فرآیند ،انتقال حرارت ، ترمودینامیک و دروس عمومی نیز توانمندی های ذهنی ، مهارت های ICDL و زبان انگلیسی خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها شامل نمونه سوالات دروس تخصصی و عمومی را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات مهندسی شیمی: ( 2875 سوال با جواب)

بخش اول : نمونه سوالات دروس تخصصی مهندسی شیمی: ( 395 سوال با جواب)

+ 105 نمونه سوال استاندارد انتقال جرم و عملیات واحد به همراه پاسخ تشریحی
+ 70   نمونه سوال استاندارد کنترل فرآیند  و طراحی راکتور به همراه پاسخ تشریحی
+ 60   نمونه سوال استاندارد انتقال حرارت به همراه پاسخ تشریحی
+ 160 نمونه سوال استاندارد ترمودینامیک به همراه پاسخ تشریحی

بخش دوم : نمونه سوالات دروس عمومی مهندسی شیمی : ( 2180 سوال با جواب) (رایگان)

+ 805 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 645 نمونه سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ
+ 530 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس – مهندسی شیمی ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس – مهندسی شیمی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 38500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب