نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت – متصدی دریافت و پرداخت

این مجموعه که جهت آمادگی داوطلبین گرامی و با نام نمونه سوالات استخدامی استخدامی بانک تجارت ویژه شغل متصدی دریافت و پرداخت (تحویلدار) برای دانلود قرار گرفته است .

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک تجارت

با توجه به آگهی استخدام بانک تجارت مفاد آزمون استخدامی شامل مواد آزمون استخدامی شامل ۱۸۰ سوال از دروس : معارف اسلامی(۱۰سوال)، ادبیات ونگارش اداری(۱۵سوال)، زبان انگلیسی عمومی(۱۵سوال)، اطلاعات عمومی (۱۰سوال)، مهارتهای ICDL (15 سوال) ، هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) (25 سوال) و سوالات تخصصی رشته تحصیلی (۹۰سوال) می باشد. و سوالات تخصصی رشته تحصیلی می باشد.

– محتوای این مجموعه شامل دو قسمت کلی با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :

— بخش اول : نمونه سوالات استخدامی استاندارد دروس مشترک به همراه پاسخ :

450 نمونه سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه پاسخنامه
320 نمونه سوال استاندارد ادبیات و نگارش اداری به همراه پاسخنامه
330 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی عمومی به همراه پاسخنامه
350 نمونه سوال استاندارد اطلاعات عمومی به همراه پاسخنامه
435 نمونه سوال استاندارد مهارت های ICDL به همراه پاسخنامه
465 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی (GMAT) به همراه پاسخنامه

— بخش دوم : مجموعه از عین سوالات استخدامی ادوار گذشته بانک تجارت :

+ 150 سوال آزمون استخدامی بانک تجارت در سال 86 به همراه پاسخ
+ 150 سوال آزمون استخدامی بانک تجارت در سال 87 به همراه پاسخ

++ توجه توجه : کابران گرامی دقت کنند که در سایت های مشابه نمونه سوالات قرار داده شده حاوی سرفصل های دیگری نیز می باشد اما طبق آخرین سرفصل های آزمون استخدامی بانک تجارت سوالات تنها حاوی مفاد طبق سرفصل های این مجموعه و دروس تخصصی رشته خودتان بوده و نیازی به مطالعه سرفصل های مانند ریاضیات و … نمی باشد.

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه بوده و با توجه به اینکه دربرگیرنده نمونه سوالات مشروحه و عین سوالات دو (2) دوره گذشته بانک تجارت می باشد مطالعه آن می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی بانک تجارت باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه این مجموعه از رقبای خود پیشی بگیرید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت – متصدی دریافت و پرداخت دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت – متصدی دریافت و پرداخت به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 3400 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب