نمونه سوالات استخدامی هلال احمر – کارشناس امور امدادی

این بسته کمک آموزشی استخدامی با نام نمونه سوالات استخدامی هلال احمر – کارشناس امور امداری از گروه طلافایل با توجه آزمون آتی ، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به دروس تخصصی عنوان شغلی کارشناس امور امدادی کد 102 ( عنوان پست سازمانی کارشناس امداد و نجات کد 203 ) آماده و عرضه گردیده است. دروس تخصصی این ردیف شغلی با توجه به متن آگهی استخدام شامل مباحث عمومی امداد و نجات ، کمک های اولیه ، اصول و مبانی مدیریت بحرانی ، اصول گزارش گیری و گزارش دهی خواهد بود .محتویات این بسته کمک آموزشی استخدامی توسط کارشناسان مجرب سایت طلافایل با توجه به متدهای استاندارد جمع آوری و تدوین گردیده است.

نمونه سوالات استخدامی هلال احمر - کارشناس امور امدادی

– با توجه به توضیحات کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 570 سوال و جواب )

+ 120 سوال استاندارد مباحث عمومی امداد و نجات به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 320 سوال استاندارد کمک های اولیه به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 140 سوال استاندراد اصول و مبانی مدیریت بحران به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )
+ 90   سوال استاندارد اصول گزارش نویشی و گزارش دهی به همراه پاسخ (ویژه آزمون هلال احمر )

++ به همراه جزوات آموزشی زیر : [هدیه]

+ جزوه آموزشی مباحث عمومی امداد و نجات (ویژه آزمون هلال احمر )
+ جزوه آموزشی کمک های اولیه (ویژه آزمون هلال احمر )
+ جزوه آموزشی اصول و مبانی مدیریت بحران (ویژه آزمون هلال احمر )
+ جزوه آموزشی اصول گزارش نویشی و گزارش دهی (ویژه آزمون هلال احمر )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
1- حاوی سوالات استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5- به همراه جزوات آموزشی و تکمیلی
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات استخدامی هلال احمر – کارشناس امور امدادی ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی هلال احمر و عنوان شغلی کارشناس امور امدادی کد 102 ( عنوان پست سازمانی کارشناس امداد و نجات کد 203 ) عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد.
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی هلال احمر – کارشناس امور امدادی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی هلال احمر – کارشناس امور امدادی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 7900 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب