نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس – مدیریت بازرگانی

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس – مدیریت بازرگانی ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی امسال شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس - مدیریت بازرگانی

+ این بسته شامل نمونه سوالات دروس عمومی و تخصصی طبق دروس آزمون [ مدیریت بازرگانی ] می باشد که در مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.طلافایل سعی کرده است جهت تشکر از اعتماد کاربران و آمادگی بیشتر داوطلبین گرامی نمونه سوالات دروس عمومی سالهای قبل را به رایگان به مجموعه اضافه نماید.

+ طبق متن آگهی استخدامی و باتوجه به ردیف شغلی مذکور ، دروس تخصصی مدیریت بازرگانی  شامل تئوریهای مدیریت ، اقتصاد خرد و کلان ، بازاریابی ، تحقیق در عملیات و دروس عمومی نیز زبان انگلیسی ، ICDL ، هوش و توانمندی های ذهنی خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود و ترکیبی از نمونه سوالات دانشگاهی و اصل سوالات و سایر منابع ، یکی از کامل ترین بسته ها شامل نمونه سوالات دروس تخصصی و عمومی را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات در سه بخش : ( 3420 سوال با جواب )

بخش اول : نمونه سوالات دروس تخصصی مدیریت بازرگانی : ( 880 سوال با جواب)

+ 250 نمونه سوال استاندارد تـئوری های مدیریت به همراه پاسخ
+ 200 نمونه سوال استاندارد اقــتصاد خرد و کلان به همراه پاسخ
+ 150 نمونه سوال استاندارد تحقیـــق در عملیات به همراه پاسخ
+ 280 نمونه سوال استاندارد بازاریابی و مدیریت بازار به همراه پاسخ

بخش دوم : نمونه سوالات دروس عمومی مدیریت بازرگانی : ( 2180 سوال با جواب)

+ 805 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 645 نمونه سوال استاندارد ICDL به همراه پاسخ
+ 530 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ

+ بخش سوم : اصل سوالات شرکت نفت و شرکت های وابسته : ( 360 سوال با جواب)
++ محتوای عین سوالات سالهای گذشته 83 تا 89 شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی

+ 195 سوال زبان انگلیسی به همراه جواب
+ 165 سوال کامپیوتر به همراه جواب

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس – مدیریت بازرگانی ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی پالایشگاه نفت بندرعباس – مدیریت بازرگانی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 45500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب