نمونه سوالات مصاحبه حضوری استخدامی استانداری ها

این بسته آمادگی شرکت در مصاحبه های حضوری استانداری و ارگان ها تابعه از گروه کارشناسان طلا فایل جهت آمادگی داوطلبین گرامی برای مصاحبه حضوری و گزینش استخدامی استانداری ها و دستگاه های اجرایی را جمع آوری ، تدوین و جهت دانلود و مطالعه قرار گرفته است .

این مجموعه باتوجه به سوالات و مصاحبه های ادوار گذشته اعم از احکام ، عقیدتی سیاسی ، اطلاعات عمومی ، تاریخ و سایر سوالاتی که ممکن است در مصاحبه حضوری از شما پرسیده شود به همراه جزوات و آموزشی نکات مهم شرکت در مصاحبه ها ، در این مجموعه گنجانده شده است.

دانلود نمونه سوالات مصاحبه حضوری استخدامی استانداری ها

– این مجموعه دارای محتویات سوالات عقیدتی و احکام ، اطلاعات عمومی ، اطلاعات سیاسی ، آشنایی با سازمان ها ، قانون اساسی و کلیه مواردی که ممکن است از شما در مصاحبه حضوری پرسیده شود به همراه نکات کلیدی شرکت در مصاحبه های حضوری بوده که می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در آخرین مرحله گزینش و استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی باشد.

از همین رو گروه کارشناسان طلا فایل مجموعه زیر را جهت شرکت داوطلبان گرامی در مصاحبه حضوری استانداری و دستگاه های اجرائی آماده نموده است.

+++ – این مجموعه شامل دو قسمت کلی و در برگیرنده موارد زیر می باشد :

+ الف – مجموعه سوالات پرتکرار مصاحبه ها جهت مصاحبه عمومی 2690 سوال و جواب تشریحی در موضوعات زیر :

– مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی روز ایران و جهان
– مسایل دینی، عقیدتی و تاریخی
– نکات مهم از وصیت نامه امام خمینی
– آشنایی با سازمانها و تشکیلات سازمانی کشور
– اطلاعاتی درباره سازمان های بین المللی
– آشنایی با قوانین قوانین و قانون اساسی
– مسایل دینی، عقیدتی و تاریخی
– مسایل جهبه و جنگ
– و کلیه مواردی که ممکن است در مصاحبه های عمومی مطرح شود….

+ ب مجموعه جزوات آموزشی و نکات مهم شرکت در مصاحبه ها :

– جزوه آموزشی دلایل شکست و موفقیت در مصاحبه استخدامی ( بایدها و نباید ها مصاحبه های حضوری )

– جزوه آموزشی مصاحبه شغلی و سوالات مهم و روانشناسی

– جزوه  آموزشی آیین نگارش مکاتبات اداری

+ توجه : کلیه سوالات دارای پاسخ تشریحی بوده و دارای قبلیت پرینت و چاپ کاغذی می باشد ( همچنین کابران گرامی می توانند فایل سوالات و جزوات آموزشی را در کامپیوتر ، تبلت و یا موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایند ) .

– همانطور که دیدید این مجموعه کلیه موارد لازم برای مصاحبه حضوری استانداری و دستگاه های اجرائی را دارا بوده و می تواند کلید موفقیت شما در مصاحبه حضوری نسبت به سایر رقیبان باشد.پس وقت و زمان را از دست ندهید و با مطالعه این مجموعه براحتی از رقبای خود پیشی بگیرید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات مصاحبه حضوری استخدامی استانداری ها دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 28500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب