نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو شغل رئیس قطار مسافری

با توجه به آزمون آموزش نیرو شغل رئیس قطار مسافری ( شرکت سهند راه ریل ) ، سایت طلافایل مجموعه کمک آموزشی مناسب با نام ( نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو شغل رئیس قطار مسافری ) را جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی آماده و عرضه کرده است .

– با توجه آزمون های استخدامی مختلف ، سایت ما نمونه سوالات کمک آموزشی مناسب و پیشنهادی طلا فایل از آزمون های مختلف ، دروس دانشگاهی ، تحصیلی و سایر منابع موجود برای قبولی در این آزمون را در یک مجموعه کامل گردآوری ، تدوین و برای دانلود قرار داده اند.

(نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو در شغل رئیس قطار مسافری ( شرکت سهند راه ریل

– طبق متن آگهی آزمون شامل سوالات [ آزمون دروس عمومی از دروس : ادبیات فارسی، معارف اسلامی، مبانی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات، زبان عمومی انگلیسی ] و دروس اختصاصی شامل [ مبانی ریاضی آمار، مبانی مدیریت، تئوری مدیریت، مبانی جامعه شناسی و روانشناسی ]  خواهد بود.

+ با توجه به توضیحات ارائه شده ، محتویات این مجموعه کمک آموزشی سایت ما برای شرکت در آزمون آموزش نیرو در شغل رئیس قطار مسافری ( شرکت سهند راه ریل ) شامل موارد زیر می باشد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات در 2 بخش شامل : [3855 سوال با جواب]

++ الف : قسمت نمونه سوالات دروس عمومی :[2430 سوال و جواب]

++ 570 سوال استاندارد ادبیات فارسی به همراه جواب
++ 520 سوال استاندارد معارف اسلامی به همراه جواب
++ 710 سوال استاندارد مبانی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات به همراه جواب
++ 630 سوال استاندارد زبان عمومی انگلیسی به همراه جواب

++ ب : قسمت نمونه سوالات تخصصی : [1425 سوال و جواب]

++ 120 سوال استاندارد مبانی ریاضی به همراه جواب
++ 295 سوال استاندارد ریاضی و آمار به همراه جواب
++ 210 سوال استاندارد مبانی سازمان و مدیریت به همراه جواب
++ 250 سوال استاندارد تئوری مدیریت به همراه جواب
++ 400 سوال استاندارد مبانی و نظریه های جامعه شناسی به همراه جواب
++ 150 سوال استاندارد روانشناسی به همراه جواب

توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات استاندارد
2- حاوی سوالات جدید و تفکیک شده
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی
5- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو  شغل رئیس قطار مسافری ( شرکت سهند راه ریل ) با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد ، ان شاء الله باعث افزایش آمادگی و شانس قبولی شما در آزمون پیشرو باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو شغل رئیس قطار مسافری دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون آموزش نیرو شغل رئیس قطار مسافری به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 10500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب