نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان – مقطع دیپلم

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان – مقطع دیپلم ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان در مقطع دیپلم [ ریاضی فیزیک ، تجربی ، مکانیک و برق ]، جمع آوری ، تألیف ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان - مقطع دیپلم

+ این بسته شامل نمونه سوالات  تألیفی طبق دروس آزمون می باشد که در بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ طبق متن آگهی استخدامی دوره گذشته دروس مقطع دیپلم شامل زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی – ریاضی خواهد بود.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ – + با توجه توضیحات محتویات شامل :

+ محتویات بسته: نمونه سوالات دروس مقطع دیپلم شامل : ( 2765 سوال با جواب)

+ 570 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 750 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 665 نمونه سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ
+ 330 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ
+ 450 نمونه سوال استاندارد ریاضی به همراه پاسخ تشریحی

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه کمک آموزشی [ نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان – مقطع دیپلم ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی امسال شرکت پتروپالایش کنگان دیپلم ریاضی فیزیک ، تجربی ، مکانیک و برق باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون امسال باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروپالایش کنگان – مقطع دیپلم دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 18500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب