نمونه سوالات استخدامی شرکت مشارکت اپکو-مهندسی

این بسته از نمونه سوالات استخدامی با نام نمونه سوالات استخدامی شرکت مشارکت اپکو-مهندسی ( ویژه فولاد سازی چادرملو ) از سایت طلافایل با توجه آزمون پیشروی این شرکت ،جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین برای قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به دروس آزمون استخدامی امسال توسط سایت طلافایل ، آماده و جهت دانلود و مطالعه عرضه گردیده است.نمونه سوالات ویژه بخش آزمون عمومی و مشترک کلیه مشاغل مهندس برق ، مهندس مکانیک ، مهندس ابزار دقیق ، مهندس متالوژی و کارشناس شیمی می باشد .

با توجه به متن آخرین آگهی استخدامی شرکت مشارکت اپکو ( ویژه فولاد سازی چادرملو ) دروس عمومی و مشترک کلیه مشاغل مذکور شامل دروس اطلاعات عمومی ، توانمندی های ذهنی ،مبانی کامپیوتر و ریاضیات بوده و دروس تخصصی هم مطابق با شغل  انتخابی و رشته تحصیلی خواهد بود.

دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت مشارکت اپکو-مهندسی

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی ( دروس عمومی و مشترک) مقطع مهندسی ، سایت طلافایل مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

—++ محتویات این بسته با توجه به دروس آزمون به شرح زیر می باشد : ( 2245 سوال با جواب )

+ 350 سوال استاندارد اطلاعات عمومی به همراه پاسخنامه [ ویژه شرکت مشارکت اپکو ]
+ 750 سوال استاندارد توانمندیهای ذهنی به همراه پاسخنامه [ ویژه شرکت مشارکت اپکو ]
+ 645 سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخنامه [ ویژه شرکت مشارکت اپکو ]
+ 500 سوال استاندارد ریاضیات به همراه پاسخنامه [ ویژه شرکت مشارکت اپکو ]

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با دروس آزمون
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه ( نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت مشارکت اپکو – مقطع مهندسی / لیسانس ) با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت مشارکت اپکو ( ویژه فولاد سازی چادرملو ) عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد . این نمونه سوالات برای قسمت عمومی آزمون مناسب میباشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت مشارکت اپکو-مهندسی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 26500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب