نمونه سوالات استخدامی ذوب آهن پاسارگاد – مهندس مکانیک

مجموعه نمونه سوالات استخدامی ذوب آهن پاسارگاد – مهندسی مکانیک توسط سایت طلافایل جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است.

– با توجه به متن آگهی استخدام مفاد آزمون امتحانی امسال مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد شیراز و شغل مهندسی مکانیک  ( کلیه گرایش ها ) شامل دروس عمومی و تخصصی به شرح زیر می باشد :

+ سوالات دروس عمومی : زبان انگلیسی ، ریاضیات ، هوش و استعداد تحصیلی ، فیزیک
+ سوالات دروس تخصصی : 1. مقاومت مصالح 2. استاتیک 3. نقشه کشی صنعتی 4. طراحی اجزا 5. دینامیک 6. سیالات، ترمودینامیک و انتقال حرارات 7. زبان تخصصی

نمونه سوالات استخدامی ذوب آهن پاسارگاد - مهندسی مکانیک ساخت تولید

– با توجه به این مسئله سایت ما نمونه سوال زیر را از منابع مختلف موجود ( آزمون های استخدامی ، دروس دانشگاهی و…. ) و مد نظر قرار دادن دروس آزمون را در مجموعه جامع برای مطالعه قرار داده است.

++ – این مجموعه کامل شامل دو بخش کلی و در برگیرنده موارد زیر می باشد : [2730 سوال با جواب]

+ بخش اول – نمونه سوالات دروس تخصصی شامل :

+ 110 سوال استاندارد استاتیک و مقاومت مصالح به همراه پاسخ [ طبق دروس آزمون ]
+ 245 سوال استاندارد نقشه کشی صنعتی به همراه پاسخ [ طبق دروس آزمون ]

+ بخش دوم نمونه سوالات دروس عمومی شامل :

+ 530 سوال استاندارد زبان انگلیسی به همراه پاسخ[ طبق دروس آزمون ]
+ 545 سوال استاندارد ریاضیات به همراه پاسخ [ طبق دروس آزمون ]
+ 750 سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ [ طبق دروس آزمون ]
+ 550 سوال استاندارد فیزیک به همراه پاسخ [ طبق دروس آزمون ]

+ توجه : کلیه نمونه سوالات دارای پاسخ بوده و فایل ها دارای قبلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) و کاربران گرامی نیز می توانند فایل سوالات را در کامپیوتر ، تبلت و یا موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایند.

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی ذوب آهن پاسارگاد – مهندسی مکانیک بوده که با توجه به اینکه دربرگیرنده نمونه سوالات دروس تخصصی و عمومی که با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی ذوب آهن پاسارگاد – مهندس مکانیک دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر روی خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل [ غیر ضروری] ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 22500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب