نمونه سوالات استخدامی دیپلم تجربی شرکت صبا فولاد خلیج فارس

++ این مجموعه که با نام نمونه سوالات استخدامی دیپلم تجربی شرکت صبا فولاد خلیج فارس منتشر گردیده است مجموعه نمونه سوالات آموزشی از گروه کارشناسان طلافایل جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین متقاضی شرکت در این آزمون استخدامی تهیه و جهت مطالعه و دانلود قرار گرفته است.

– این بسته مجموعه حاوی نمونه سوالات تألیفی استخدامی با توجه به آزمون امسال شرکت صبا فولاد خلیج فارس دیپلم ریاضی و فنی  و دروس تعیین شده از سوی شرکت صبا فولاد خلیج فارس گردآوری شده و به همراه جواب می باشد.

نمونه سوالات استخدامی دیپلم تجربی شرکت صبا فولاد خلیج فارس

+ مطابق با متن منتشر شده آگهی استخدام شرکت صبا فولاد خلیج فارس  آزمون استخدامی دیپلم تجربی شامل دروس ادبیات فارسی ، ریاضی ، توانمندیهای ذهنی ، ICDL ، زبان انگلیسی ، اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی خواهد بود . با توجه به متغییر بودن لطفاً دروس داخل متن آگهی و محتویات مجموعه زیر را تطبیق دهید.

– با توجه به این مسئله کارشناسان ما مجموعه نمونه سوال تألیفی آزمون های مختلف استخدامی را با توجه به مفاد آزمون اعلام شده به همراه پاسخ را در این مجموعه برای مطالعه و آمادگی داوطلبین عزیز قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل :

+ 550 سوال توانمندیهای ذهنی به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )
+ 590 سوال ICDL ( مهارت های هفتگانه ) به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )
+ 500 سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )
+ 550 سوال ادبیات فارسی به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )
+ 250 سوال ریاضی به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )
+ 350 سوال اطلاعات سیاسی ، اجتماعی و مبانی قانونی به همراه پاسخ ( دیپلم تجربی )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی دیپلم تجربی شرکت صبا فولاد خلیج فارس بوده که با توجه به اینکه دربرگیرنده نمونه سوالات ذکر شده با توجه به سرفصل های آزمون اعلام شده می باشد که می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید…

++ برای مشاهده سایر مجموعه سوالات آزمون استخدامی شرکت صبا فولاد خلیج فارس اینجا را کلیک کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی دیپلم تجربی شرکت صبا فولاد خلیج فارس دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 24500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب