نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی (نگهبان)

امتیاز 4.00 ( 3 رای )

این مجموعه نمونه سوالات کمک آموزشی از سایت طلافایل با نام نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی (نگهبان) متعلق به سازمان تامین اجتماعی جهت آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی این شرکت ، تهیه و برای مطالعه قرار گرفته است.

– این بسته آموزشی با توجه به مفاد و دروس آزمون به همراه جواب بوده که در یک مجموعه کامل گردآوری و عرضه گردیده است .

+ طبق متن آگهی استخدامی شرکت کار و تامین جهت تصدی شغل حفاظت فیزیکی ( نگهبان ) دروس آزمون شامل ادبیات فارسی ، هوش و استعداد تحصیلی ، ریاضی ، معارف اسلامی ، اطلاعات سیاسی و عمومی در سطح دانش دیپلم دبیرستان خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی - نگهبان

– با توجه به این مسئله طلافایل مجموعه نمونه سوال زیر را با توجه به مفاد آزمون اعلام شده به همراه پاسخ را در این مجموعه برای مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 3850 سوال و حواب )

++ بخش اول – نمونه سوالات تألیفی دروس با توجه به مفاد آزمون  : ( 3190 سوال با جواب )

+ 570 سوال ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 720 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ
+ 500 سوال ریاضی به همراه پاسخ
+ 650 سوال اطلاعات عمومی و سیاسی به همراه پاسخ
+ 750 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه پاسخ

++ بخش دوم – اصل دفترچه سوالات سالهای قبل سازمان سنجش : ( 660 سوال با جواب )

+ عین و اصل سوالات سازمان سنجش با پاسخ تشریحی
[اصل دفترچه سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده سازمان سنجش ( آزمون استخدامی تأمین اجتماعی ، دستگاه های اجرایی و… )  شامل سوالات فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL ) – ریاضی و آمار مقدماتی – زبان و ادبیات فارسی- معارف اسلامی – زبان انگلیسی عمومی – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -هوش و توانمندیهای عمومی سالهای 93 تا 95 به تعداد 660 سوال میباشد.]

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی (نگهبان) بوده که با توجه به اینکه طبق سرفصل های اعلام شده برای آزمون آماده شده ، ان شاء الله امید است که مطالعه آن کمک و گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی (نگهبان) دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت کار و تامین- حفاظت فیزیکی (نگهبان) به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 4500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب