نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی میاندوآب

این مجموعه نمونه سوالات استخدامی از سایت طلافایل با نام [ نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی میاندوآب ] جهت آمادگی کارجویان و داوطلبین گرامی جهت شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی میاندوآب و شرکت های وابسته ، جمع آوری ، تدوین و برای دانلود قرار گرفته است.

– طبق متن آگهی استخدامی ، آزمون کتبی دروس عمومی و مشترک مقطع دیپلم ، کاردانی و کارشناسی شامل زبان و ادبیات فارسی – هوش و استعداد – مبانی کامپیوتر – زبان انگلیسی خواهد بود.

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی میاندوآب

+ این بسته شامل نمونه سوالات طبق دروس آزمون مشترک مقطع دیپلم ، کاردانی و کارشناسی می باشد که با توجه به سابقه چندین ساله طلافایل ، بی شک مطالعه آن باعث آشنایی بیشتر شما با نحوه سوالات و افزایش آمادگی شما داوطلبان عزیز خواهد شد.

+ سایت طلافایل با توجه به سابقه چندین ساله خود سعی کرده است با توجه به منابع موجود ، یکی از کامل ترین بسته ها را جهت آمادگی داوطبین گرامی آماده کند.

+ محتویات بسته نمونه سوالات در دو بخش شامل : ( 2580 سوال با جواب)

بخش اول : نمونه سوالات دروس عمومی و مشترک : ( 2220 سوال با جواب)

+ 570 نمونه سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه پاسخ
+ 750 نمونه سوال استاندارد هوش و استعداد به همراه پاسخ
+ 330 نمونه سوال استاندارد زبان انگلیسـی به همراه پاسخ
+ 570 نمونه سوال استاندارد مبانی کامپیوتر به همراه پاسخ

بخش دوم : اصل سوالات شرکت نفت و  پتروشیمی ها  : ( 360 سوال با جواب)
++ محتوای عین سوالات سالهای گذشته 83 تا 89 شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی

+ 195 سوال زبان انگلیسی به همراه جواب
+ 165 سوال کامپیوتر به همراه جواب

+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ کاغذی ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .

– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه [ نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی میاندوآب ] با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی پتروشیمی میاندوآب و شرکت های وابسته باعث افزایش آمادگی و ان شاء الله کمکی در راستای موفقیت شما در آزمون آتی باشد .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی میاندوآب دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 37500 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب