نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – کاردانی

سایت طلافایل با توجه به آزمون استخدامی دانشگاه شرکت پتروشیمی شازند – مقطع کاردانی مجموعه کمک آموزشی مناسب را جهت افزایش آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون استخدامی آماده و برای دانلود و مطالعه قرارداده است .

– با توجه متن آزمون استخدامی امسال شرکت پتروشیمی شازند در مقطع کاردانی دروس آزمون استخدامی شامل زبان و ادبیات فارسی ، هوش و استعداد تحصیلی ، مبانی کامپیوتر و زبان انگلیسی  و دروس تخصصی رشته شغلی ( مندرج در متن آگهی استخدامی ) خواهد بود .

نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند - کاردانی

+ با توجه به توضیحات ارائه شده و سرفصل های آزمون امسال ، سایت طلافایل این مجموعه آموزشی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند مقطع کاردانی پیشنهاد می دهد.

++- محتویات این مجموعه باتوجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2095 سوال با جواب )

+ 475 سوال استاندارد هوش و استعداد تحصیلی به همراه جواب [ ویژه کاردانی ]
+ 570 سوال استاندارد مبانـی کامپیوتر به همراه جواب [ ویژه کاردانی ]
+ 500 سوال استاندارد زبـان انگلیسـی به همراه جواب [ ویژه کاردانی ]
+ 550 سوال استاندارد زبان و ادبیات فارسی به همراه جواب [ ویژه کاردانی ]

– توجه : تمامی سوالات دارای پاسخنامه و فرمت فایل ها پی دی اف ( PDF ) و با قابلیت پرینت و کپی بوده و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل و رایانه خود مشاهده و مطالعه نمایید .

+ توجه : این مجموعه برای آزمون عمومی و مشترک کلیه رشته های آزمون مقطع کاردانی ( فوق دیپلم ) مناسب می باشد.

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
2- حاوی سوالات جدید
3- کمیت و کیفیت بالا
4- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
5 – مطابق با دروس آزمون ( ویژه مقطع کاردانی )
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند -مقطع کاردانی با توجه به محتویات که بصورت مختصر توضیح داده شد می تواند در آزمون استخدامی عامل برتری شما نسبت به سایر رقبا باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – کاردانی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی شرکت پتروشیمی شازند – کاردانی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 12500 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب