نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی

این بسته  با نام نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) از گروه کارشناسان طلافایل با توجه آزمون پیشروی این شرکت ، جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در این آزمون قرار داده شده است.

– این مجموعه با توجه به مفاد آزمون امتحانی امسال و مطابق با دروس اعلامی آزمون آماده و عرضه گردیده است. براساس متن آزمون استخدامی ، آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی و مشترک کلیه رشته ها شامل دروس امتحانی ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، کامپیوتر، هوش و توانمندی‌های ذهنی خواهد بود.

نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی

– با توجه به توضیحات و سرفصل های آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) [ امسال ] ، کارشناسان ما مجموعه پیشنهادی زیر را جهت دانلود و مطالعه و افزایش سطح آمادگی داوطلبین قرار داده اند .

++ محتوای این مجموعه با توجه توضیحات شامل : ( 2020 سوال و جواب )

+ 550 سوال استاندارد و پرتکرار ادبیات فارسی به همراه پاسخ ( پالایش نفت امام خمینی )
+ 500 سوال استاندارد و پرتکرار زبان انگلیسی به همراه پاسخ ( پالایش نفت امام خمینی )
+ 570 سوال استاندارد و پرتکرار کامپیوتر به همراه پاسخ ( پالایش نفت امام خمینی )
+ 550 سوال استاندارد و پرتکرار هوش و توانمندی های ذهنی به همراه پاسخ ( پالایش نفت امام خمینی )

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ این مجموعه برای کلیه رشته ها و مقاطع مناسب می باشد.

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی سوالات پرتکرار و استاندارد
۲- حاوی سوالات منطبق با سرفصل های آزمون امسال
۳- حاوی سوالات جدید
4- کمیت و کیفیت بالا
5- کنترل چندین باره و دقت در حداقل کردن خطای انسانی در طراحی سوالات
6- قیمت بسیار پایین تر از سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه آموزشی با توجه به محتویات می تواند در آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) عامل برتری شما نسبت به سایر شرکت کنندگان باشد .
» چطور این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت امام خمینی به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 2300 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب