سوالات استخدامی هنرآموز الکترونیک آموزش و پرورش

این مجموعه سوالات از سری نمونه سوالات استخدامی آموزش و پروش می باشد که برای ردیف شغلی هنرآموز الکترونیک و رشته الکترونیک و گرایش های آن می باشد .

–  در هر آزمون استخدامی و بخصوص ارگان های مانند آموزش و پرورش مطالعه سوالات دوره های گذشته و سال های قبلی جهت آشنایی نحوه طراحی و سطح دروس امتحانی می تواند موجب افزایش شانس قبولی داوطلب شود . از همین رو سایت طلافایل این مجموعه را که شامل عین سوالات سال های گذشته آموزش و پرورش بوده و شامل سوالات عمومی و تخصصی الترونیک را در قالب ردیف شغلی هنرآموز الکترونیک می باشد را جهت دانلود و مطالعه قرار داده است.

سوالات استخدامی هنرآموز الکترونیک آموزش و پرورش

+ این بسته سوالات تخصصی و عمومی هنرآموز الکترونیک ، جهت مطالعه داوطلبین گرامی متقاضی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیه گرایش های رشته الکترونیک بوده ، حاوی محتویات زیر می باشد.

+ – + با توجه توضیحات محتویات این بسته حاوی :

++ عین سوالات برگزار شده ادوار گذشته شامل مواد زیر :

+ 55 سوال تخصصی هنرآموز الکترونیک ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 89 ) فاقد جواب
+ 100 سوال عمومی هنرآموز الکترونیک ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 89 ) با جواب
+ 60   سوال عمومی هنرآموز الکترونیک ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 86 ) با جواب
+ 60   سوال عمومی هنرآموز الکترونیک ( آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 84 ) با جواب

//+ توجه : تمامی سوالات و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و  مبایل یا کامپیوتر خود مشاهده و مطالعه نمایید .//

+ مزیت های ویژه ی این بسته :
۱- حاوی عین سوالات عمومی و تخصصی هنرآموز الکترونیک
2- کمیت و کیفیت بالا
3- قیمت پایین تر نسبت به سایت های مشابه
– همانطور که ملاحضه کردید این مجموعه با توجه به اینکه شامل عین سوالات تخصصی و عمومی هنرآموز الکترونیک ( رشته الکترونیک و گرایش های مربوط به آن ) آزمون استخدامی آموزش و پرورش در (3) دوره قبلی بوده و می تواند در آزمون استخدامی آزمون استخدامی آموزش و پرورش می تواند شانس قبولی شما نسبت به سایر رقبا را افزایش دهد.

 

+ جهت اطمینان کابران گرامی قسمتی از دفترچه بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است .
+ برای دانلود رایگان قسمتی از محصول اینجا را کلیک کنید .
» چطور این مجموعه سوالات استخدامی هنرآموز الکترونیک آموزش و پرورش دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از کلیک بر خرید و دانلود فوری این مجموعه ، به سبد خرید انتقال داده می شوید ، پس از وارد کردن نام و ایمیل ، بر روی دکمه پرداخت و تکمیل خرید کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق ، لینک دانلود فوراً به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل خودتان را درست وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.

قیمت این محصول 18000 تومان میباشد
پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب