نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان

+ این مجموعه پیشنهادی از گروه کارشناسان طلافایل با نام نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان جهت آمادگی بیشتر داوطلبین گرامی شرکت در آزمون استخدامی این مؤسسه می باشد.

– بسته نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان حاوی نمونه سوالات پرتکرار آزمون های استخدامی مختلف بوده که در یک مجموعه کامل جهت آشنایی با نحوه و شیوه سوالات عرضه گردیده است .

نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان

+ این مجموعه با توجه به محتویات زیر و شباهت تقریبی سوالات استخدامی می تواند منبع مناسبی برای مطالعه جهت آمادگی برای شرکت در آزمون موسسه اقتصاد ایرانیان باشد.

++ با توجه به توضیحات ارائه شده این محتویات این مجموعه شامل :

+ 250 سوال احکام و معارف اسلامی به همراه جواب
+ 250 سوال زبـان و ادبـیات فـارسـی به همراه جواب
+ 300 سوال زبان انگلیسی عمومی  به همراه جواب
+ 300 سوال ریاضی و آمار مقدماتی  به همراه جواب
+ 490 سوال کامپیوتر و فناوری اطلاعات به همراه جواب
+ 410 سوال هوش و استعداد تحصیلی به همراه جواب
+ 300 سوال اطلاعات عمومی،اجتماعی،سیاسی و مبانی قانونی به همراه جواب

+ توجه : کلیه سوالات دارای پاسخ بوده و دارای قبلیت پرینت می باشد ( همچنین کابران گرامی می توانند فایل سواات را در کامپیوتر ، تبلت و یا مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایند ) .

+- این مجموعه با توجه به محتویات مندرج می تواند با توجه به اینکه حاوی نمونه سوالات پرتکرار استخدامی ادوار و سال های گذشته و برای تمام مقاطع تحصیلی مناسب می باشد ، مطالعه آنان گامی بلند به سوی استخدامی شدن شما در موسسه اقتصاد ایرانیان خواهد بود .

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی موسسه اقتصاد ایرانیان به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 1700 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب