نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما – مهندس کارآموز هواپیما

این مجموعه نمونه سوالات از سایت طلافایل با نام نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما – مهندس کارآموز هواپیما جهت آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما ) تهیه و برای دانلود و مطالعه قرار گرفته است.

– این بسته آموزشی با توجه به مفاد اعلام شده در متن آگهی استخدامی هواپیمایی هما ( یکی از آخرین آگهی هایی که دروس آزمون مشخص بوده است ) ، گردآوری شده و حاوی نمونه سوالات تألیفی استخدامی مختلف به همراه جواب بوده که در این مجموعه قرار داده شده است.

نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما - مهندس کارآموز هواپیما

– طبق متن آخربن آگهی استخدام که دروس آزمون شغل کمک خلبانی در آن تعیین گردیده است معمولاً شامل دروس عمومی هوش و اطلاعات عمومی ، معارف اسلامی ، روانشانی ، زبان انگلیسی(در حد گرید 10 مرکز آموزش “هما”برای شغل مهندس کارآموز هواپیما ) و همچنین آزمون تخصصی مربوط به دروس تخصصی مربوط به ردیف شغلی خواهد بود.

– با توجه به این مسئله سایت طلافایل مجموعه نمونه سوال زیر را در این مجموعه پیشنهادی برای آزمون استخدامی مهندس کارآموز هواپیما شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جهت مطالعه قرار داده است.

– محتوای این مجموعه با توجه به توضیحات ارائه شده شامل : ( 2615 سوال و حواب)

+ 605 سوال هوش به همراه پاسخ [ویژه مهندس کارآموز هواپیما ]
+ 630 سوال اطلاعات عمومی به همراه پاسخ [ویژه مهندس کارآموز هواپیما ]
+ 470 سوال معارف اسلامی به همراه پاسخ [ویژه مهندس کارآموز هواپیما ]
+ 80   سوال روانشناسی به همراه پاسخ [ویژه مهندس کارآموز هواپیما ]
+ 830 سوال زبان انگلیسی به همراه پاسخ [ویژه مهندس کارآموز هواپیما ]

//+ توجه : تمامی سوالات دارای پاسخ بوده و فایل های دریافتی دارای قابلیت پرینت ( چاپ ) می باشد و همچنین میتوانید فایل ها را در تبلت و مبایل خود مشاهده و مطالعه نمایید .//
//+ توجه : این بسته از نمونه سوالات برای تمام مقاطع تحصیلی مناسب می باشد.//

– همانطور که مشاهده می نمایید این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما – مهندس کارآموز هواپیما بوده که مطالعه آزمون می تواند گامی بلند برای موفقیت شما در آزمون استخدامی شرکت هواپیمایی هما باشد. پس وقت و زمان را از دست ندهید و مطالعه این مجموعه را آغاز کنید.

» چطور این مجموعه نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما – مهندس کارآموز هواپیما دانلود و مطالعه کنم ؟

+ خلاصه مراحل خرید »» بعد از وارد کردن مشخصات که شامل ایمیل [ اختیاری ] و شماره موبایل [ صرفاً جهت تسهیل پشتیبانی بوده و ضروری ] است ، بر روی دکمه خرید و دانلود این مجموعه کلیک کنید ، سپس به درگاه بانک برای پرداخت منتقل میشوید .بلافاصله بعد از پرداخت اینترنتی و موفق قیمت مجموعه و نمونه سوالات ، لینک دانلود نمونه سوالات استخدامی هواپیمایی هما – مهندس کارآموز هواپیما به شما نمایش داده میشود و درصورتی که ایمیل را نیز وارد کرده باشید ، یک نسخه از لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده خواهد شد.
قیمت این محصول 5200 تومان میباشد
» پرداخت و خرید شما به منزله مطالعه کامل توضیحات و آگهی کامل از محتویات بسته و قبول قوانین سایت می باشد پرداخت توسط همه کارت های عضو شبکه شتاب